pri brzdeni trasie cele auto

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
lubomira
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 07 led 2011, 17:59

pri brzdeni trasie cele auto

Příspěvek od lubomira »

mam punto 1.2 8V, mala som problem ze mi zo zadu auto vydavalo divne zvuky pri brzdeni,akoby bolo nieco povolene,to sa vyriesilo,ked sa vymenili brzdove bubny+celuste,dalej sa vymenili aj brzdove kotuce, zvuky sa stratili, lenze ako sa tieto veci vymenili,tak mi pri kazdom brzdeni zacne triast brzdovy pedal,chvilami aj cele auto,je to dost neprijemne,cim to moze byt?ked su tam nove veci vymenene, ABS nemam, takze tym to tiez nebude. vie mi niekto poradit?
Reklama
 

Uživatelský avatar
skybar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 273
Registrován: 30 črc 2009, 19:51
Bydliště: Slovensko,Pohorelská Maša

Re: pri brzdeni trasie cele auto

Příspěvek od skybar »

Bolo by treba pozrieť hádzavosť brzdových kotúčov,a osadenie brzdových strmeňov,lebo ak sú vylogané tak to môže celkom dobre trepotať,ale aj hrubé opracovanie brzdových kotúčov dokáže pekne triasť.Niektoré súčiastky ,síce nové,ale zle vyrobené budú aj zle fungovať.V neposlednom rade ešte to môžu robiť brzdové platničky,ak si nesadnú s kotúčom.
PUNTO MK1 55,r.v.96,40KW,ELX, 5dver.
racer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 313
Registrován: 16 dub 2009, 17:06
Bydliště: Pardubice

Re: pri brzdeni trasie cele auto

Příspěvek od racer »

někdy stačí i když je bordel mezi dosedacíma plochama kotouče a náboje. jsou lidi co se očistou moc nezabejvaj.
fiat punto II 1,2-8V (44KW)
lubomira
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 07 led 2011, 17:59

Re: pri brzdeni trasie cele auto

Příspěvek od lubomira »

vďaka za rady, aspoň viem na čo sa mám zamerať, som zvedavá kde bude nakoniec problém
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“