autorádio-prosím o pomoc

Moderátor: peta.smolik

KUBAX
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2006, 12:44

autorádio-prosím o pomoc

Příspěvek od KUBAX »

Nazdar šichni, moc prosím o radu, jak vymontovat z Bravy originál autorádio, nějak na to nemůžu přijít.
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No hodim sem naky obrazky. Nevim, jestli ti to pomuze. Kazdopadne je potreba mit tyto pripravky, kteryma to vytahnes. Pokud vim, k autu dodavany nebyly. Ale urcite budou mit bravari nakej tip, jak to ven dostat. Podle me se musi dole vyhaknout na pruzinka a melo by to jit ven.

Obrázek

Obrázek
Hustokrutost
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

žádný speciální přípravky nepotřebuješ! stačí nůž a trocha šikovnosti... já třeba použil záslepky od PC :D
KoJaK
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 13 zář 2006, 20:07
Bydliště: Mikulovice u Jes.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoJaK »

No a ještě k autorádiu. Prý existuje rámeček místo originálního autorádia, do kterého se dá namontovat jiné autoradio?? Nevíte, kde se to dá sehnat ??
FIAT BRAVO 1.6 v16 SX100 rv.10/97
daavo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2006, 12:44
Bydliště: vysočina

Příspěvek od daavo »

vymomtovat originální radio je trochu pakárna.mě osobně to zabralo celej den.po stranach autorádia jsou pacičky.horní(asi 1cm.od vrchního rohu)je třeba tlačit směrem dolu,spodní pacičky(asi tak dva cm.od spodního rohu) je třeba tlačit nahoru.To znamená proti sobe a k tomu mezera mezi autorádiem a palubkou je docela malá. takzvaný VYMEZOVACI RAMECEK pro jiné rádio seženeš u každého FIAT prodejce stojí něco pár stokorun.není to žádná darda
remix
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 15 zář 2006, 09:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remix »

Ten rámeček mám taky, v dnešní době stojí něco kolem 400kč. Pokoukej na internetu, dá se to objednat i takhle ;-)
Obrázek
HKM ZV
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 03 črc 2006, 18:43
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od HKM ZV »

na tomto linku to máš vyfotené. posledný príspevok na prvej strane... http://www.fiatmareaclub.com/modules.ph ... sc&start=0
sám som to robil už 2 krát. prvý krát mi to trvalo asi 3 minúty, druhý krát asi 10 sekúnd. opatrne rádio vyťahuj, aby si si nepoškodil káble, poprípade konektory...
Naposledy upravil(a) HKM ZV dne 26 pro 2006, 20:28, celkem upraveno 1 x.
Brava 1,4 12V, 1998
HKM ZV
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 03 črc 2006, 18:43
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od HKM ZV »

Brava 1,4 12V, 1998
KoJaK
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 13 zář 2006, 20:07
Bydliště: Mikulovice u Jes.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoJaK »

remix píše:Ten rámeček mám taky, v dnešní době stojí něco kolem 400kč. Pokoukej na internetu, dá se to objednat i takhle ;-)
No už jsem taky konečně na Netu vyhledal e-shop, kde se to dá kupit. Cena 355,-. To trvalo ... bože "VYMEZOVACI RAMECEK" do GOOGLE a je to na světě !! :lol: Díky Daavo !!
FIAT BRAVO 1.6 v16 SX100 rv.10/97
nico_sk
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 říj 2006, 11:10
Bydliště: SR

Příspěvek od nico_sk »

mal by som otazku, na povodnom autoradiu je inac riesena antena, je tam taky maly konektor, oproti normalnemu radiu, ako ste to vyriesili?
Jozef
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 15 srp 2006, 10:15
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Jozef »

Cvak a novy.
BRAVA 1,6 16V
muWme
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2006, 21:05

Příspěvek od muWme »

ja jsem za cca 150,- koupil redukci... je to velke jako cca jedna mikrotuzkova baterka.. jeden konec zastrcis do radia a na druhej nacvaknes ten original kabel.. (nechtelo se mi to zbytecne skripat..)

koupeno v Autodily u KFC na Chodove
nico_sk
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 říj 2006, 11:10
Bydliště: SR

Příspěvek od nico_sk »

No prave myslel som na tu redukciu, ale vo fiate nemali o tom ani paru..
cvakat by som nerad aby som zase nemusel davat inu koncovku ked tam budem davat povodne radio pri predaji.. :)
A ako ste tam uchytili to radio standardne tym ramcekom k radiu? TO sa da asi lahko vytrhnut?.. Uz mam skusenost s ukradnutym radiom.. :(
muWme
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2006, 21:05

Příspěvek od muWme »

neresil sem, mam to jen nasunute do ramecku a vic nic.. kdyz uz by me meli podruhe ukradnout radio at si ho vytahnou hladce nez aby poskodily celou palubky pri paceni radia ven :-)
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

muWme píše:neresil sem, mam to jen nasunute do ramecku a vic nic.. kdyz uz by me meli podruhe ukradnout radio at si ho vytahnou hladce nez aby poskodily celou palubky pri paceni radia ven :-)
pravdu díš! ;-)


---------------------------------------------------------------------
Stránky fandů vozů Fiat Bravo/Brava/Marea
www.fiatbravoklub.com
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“