Náhradní díly, užitečné info

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od liborko »

lubhol píše:
peta.smolik píše:Jaktože není Carelo originál??? Já mám na Puntu Carela obě a jsou originál!!! Ještě sem tam mohl mít světla Hella ale Carelo je na 100% originál... Bylo je a bude
No, CARELO je originál CARELO, ale dle mého to není prvovýroba fiatu. Já měl to CARELO koupené, bylo na něm napsané CARELO a jak pršelo, tak jsem měl hned ze světla akvárko. Tak jsem to reklamoval u prodejce a bylo mi sděleno (protože to byla třetí reklamace, pokaždé jiného kusu), že jim to je opravdu líto, ale pokud si nevyberu originál fiat, tak mi do toho asi poteče pořád (pokud to neobjedu silikonem).
Ve FIATU jsem se ptal na origoš světlo a nebo nějaké jiné, tak mi nabídl origoš FIAT, a nebo levnější(skoro o polovinu) variantu CARELO, ale hned mě upozornil, že můžou být se světlem problémy.
Já jsem díky 50-ti %-tní akci koupil origoš FIAT a je klid. Na světle je napsáno FIAT.
Jestli to pro FIAT vyrábí CARELO, tak to už nevím, ale jestli jo, tak asi mají dvě linky :lol:
já mám na světlech logo FIAT a vedle napsano Hella made in Germany :) takže to Carello by mělo být taky tak
Přílohy
S3700054.JPG
S3700054.JPG (147.91 KiB) Zobrazeno 1722 x
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od peta.smolik »

lubhol píše:
peta.smolik píše:Jaktože není Carelo originál??? Já mám na Puntu Carela obě a jsou originál!!! Ještě sem tam mohl mít světla Hella ale Carelo je na 100% originál... Bylo je a bude
No, CARELO je originál CARELO, ale dle mého to není prvovýroba fiatu. Já měl to CARELO koupené, bylo na něm napsané CARELO a jak pršelo, tak jsem měl hned ze světla akvárko. Tak jsem to reklamoval u prodejce a bylo mi sděleno (protože to byla třetí reklamace, pokaždé jiného kusu), že jim to je opravdu líto, ale pokud si nevyberu originál fiat, tak mi do toho asi poteče pořád (pokud to neobjedu silikonem).
Ve FIATU jsem se ptal na origoš světlo a nebo nějaké jiné, tak mi nabídl origoš FIAT, a nebo levnější(skoro o polovinu) variantu CARELO, ale hned mě upozornil, že můžou být se světlem problémy.
Já jsem díky 50-ti %-tní akci koupil origoš FIAT a je klid. Na světle je napsáno FIAT.
Jestli to pro FIAT vyrábí CARELO, tak to už nevím, ale jestli jo, tak asi mají dvě linky :lol:
Tak asi jak na co ale já mám na světlech Carelo vyražené znaky Fiat a stejně tak má kamarád na světlech Hella taky vyražený znaky Fiatu
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od peta.smolik »

Už na Unu sem měl Carelo a hned za tím Fiat... Carelo světla jsou origo stejně tak Hella... Nevim hoši co vám kdo nalhal... Myslím že i na nový Pandě jsou světla Carelo
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od peta.smolik »

Kdo v nejbližší době pojede kolem autor. prodejce Fiatu a zjistí zda ta akce na díly platí i pro ostatní modely než jen Stila??? Fakt by mně to zajímalo bo si chci pár věcí koupit...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
zdezajh
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 kvě 2009, 09:51

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od zdezajh »

Nikam nemusíš jezdit-http://www.modelmesice.cz/
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

Re: Náhradní díly, užitečné info

Příspěvek od lubhol »

peta.smolik píše:Už na Unu sem měl Carelo a hned za tím Fiat... Carelo světla jsou origo stejně tak Hella... Nevim hoši co vám kdo nalhal... Myslím že i na nový Pandě jsou světla Carelo
Hmm :roll: tak to jsem si koupil originál carelo do kterého mi při prvním dešti hustě nateklo a ti prodejci taky asi neví, o čem mluví :? . Každopádně jsem byl s tímto kusem nespokojený a teď mám světlo, na kterém není napsané nic jiného, než FIAT a nějaké čísla.... :wink:
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
Odpovědět

Zpět na „Stilo“