Spätné zrkadlá

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

Spätné zrkadlá

Příspěvek od Radussio »

Ahojte....chcel by som sa spýtať, či je možné nejak nastaviť, alebo naprogramovať sťahovanie spätných zrkadiel aj pri zamykaní auta...dakujem :D :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Spätné zrkadlá

Příspěvek od lukynen »

:mrgreen: :lol: Nazdárek kolego,pokud máš na dveříc řidiče tlačítko se symbolem zrdcátka tak to musí fungovat s dálkou,pokud to není ve výbavě tak programovat nelze. Ja je nemám a na jednu stranu jsem rád,kamarád je má a třepou se jak rosol-každý luxus něco stojí
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

Re: Spätné zrkadlá

Příspěvek od Radussio »

tlačídlo na dverách mám...ale na dialku to nefunguje
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Spätné zrkadlá

Příspěvek od lukynen »

tak je možno nastavovat v počítači ,kde je nastavování čidel světel ,stěrače a upozornění na rychlost. Je možné že budeš muset na PC,mě blbnul Blue-me tak jsem musel zajet na pc. Nechtělo se zpárovat a zadat pin pro přístup. Zkus to tam,pásy jsem musel nechat vypnout v servise -nejde jinak-už mě bolela hlava z toho pípáááánííííí :x :oops:
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

Re: Spätné zrkadlá

Příspěvek od Radussio »

v tej mojej Crome mám ten jednoduchší PC, tamtaká možnosť nieje...nemám automatické svetlá ani stierače...tak možno jedine cez autorizovaný servis možno
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: Spätné zrkadlá

Příspěvek od Lukyman »

U cromy před fl. (05-08) sklopit zpětny zecátka přes dálku nejde, pouze ručně přes tlačítko na dveřích. Naprogramovat to přes pc to zatím taky nejde.
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Odpovědět

Zpět na „Croma“