Shnilá karoserie zespodu

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Shnilá karoserie zespodu

Příspěvek od bobas »

Je to zajimavy ukaz,ja jsem ted strikal spodek na mk1 rocnik 99 ma najeto 140tkm ,nebourana,mela puvodni nastrik spodku a ani jedna dirka nikde,ani v tom zadnim podbehu...
Reklama
 

Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Shnilá karoserie zespodu

Příspěvek od ludeco »

Já mám třeba zdravou podlahu, zdravý prahy, ale přesně za předníma kolama jak odlítává bordel tak dvě vyhnilý díry cca 2x10 cm, a taky mám díru v pravým zadním podběhu... mám ročník 94 a musím říct že kolikrát to ale vypadá horší než to je, takhle jsem třeba chtěl měnit celý čelo a pod tou na pohled fatální korozí se ukázalo všecko zdravý, stačilo odrbat, obrousit na zdravý, holý místa jsem stříkl zinkem, pak celý základovkou a nakonec celej čumák do antikorozního blivajzu od BODY... výsledek parádní. Na jaře budu takhle dodělávat zbytek auta.

BTW I když spousta lidí řekne že je to zbytečnost, není od věci ani koupit pixlu Industrolu nebo Alkytonu a celej spodek po natření antikorozním blivajzem ještě natřít normální barvou. Na tý se totiž špína drží mnohem hůř a lépe se to bude mýt. A když je to čistý, hnít to nebude.
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Uživatelský avatar
jakobt
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 26 zář 2010, 15:23

Re: Shnilá karoserie zespodu

Příspěvek od jakobt »

Vono jde taky o to, jestli auto nebylo ťuklý, moje bylo na pravou stranu, takže nová podlaha, podběh, lem, naštěstí jsem si to dělal sám, doporučuju kamaráda nebo najít v okolí někoho s co2, je to levnější než karosář a 5 let to vydrží určitě
Italobrothers - Palio TD & Aprilia Leonadro 125
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“