Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od HIISS »

Zdravim,mam moznost kupi takeho volantu s airbagom,je to z Punta MK1 1.2 16v Sporting no pochadza zial z anglickeho vozu ktore ma pravostranne riadenie,mna by zaujijmalo ci by pasoval do mojho Punta Mk1 ktore ma samozrejme lavostranne riadenie? nepocul niekto nieco otom alebo nejaka skusenost?
Ci sedi drazkovanie,vyska volantu,prepinace a zaroven ci nieje ho potrebne menit aj s volantovou tycou?
Typ volantu o ktory ide vyzera takto:
Obrázek

A aby som nezakladal novu temu,tak prihodim este jednu otazku...ako pasuju kozene predne sedacky z Fiat Coupe do Punta MK1?..zacal som uz nad nima uvazovat,a nejaka ta ponuka by sa nasla,Co je potrebne prerabat?ci je to nieco vazne alebo da sa to jednuducho prerobit?..dik velmi za odpoved
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od HIISS »

Okrem predosleho prispevku este sa chcem spytat,neviete pasuje z Fiat Coupe volant s airbagom do Punta Mk1?,vyzerjau byt rovnake..len ci aj drazky maju rovnake atd..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Toti »

Volant by mal pasovať bez problemov si myslím, v tom by nemal byť rozdiel. Ale z coupe má volant vraj iné dražkovanie, niekto to tu minule spominal, a sedačky pasuju z coupečka bez prerabania, ja ich mam tiež v punťašovi.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Erko19
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 led 2010, 17:40

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Erko19 »

Sedacky pasuju bez uprav..
Naposledy upravil(a) Erko19 dne 09 úno 2010, 22:45, celkem upraveno 1 x.
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Pun-to »

Ten volant z angličana ti bude pasovat. Přinejhorším budeš muset zezadu propilovat jednu díru.
Jinak do Punta ještě pasuje volant z barči ale sou dost drahý.
Volant z kupátka má jinej tisícihran a zezadu má trošku jinej tvar, ten do punta bez úprav nedáš.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od HIISS »

Hej som sa dopocul uz ze volant z Coupe ma 36 drazok,pricom z Punta alebo barchety ma volant 37 drazok,a dalsim rozdielom je to ze na volante by mali byt take dve vedla sme diery do ktorych zapadnu koliky po jeho nasadeni,a volant z Coupe to nema,takze z toho vypliva jednozacne ze volant z Coupe nepasuje,skoda lebo uz som ho mal da sa povedat v ponuke aj dojednanu cenu som mal,tak teraz hladam dalej z barchety alebo punta,predpokladam ze najdem skor z Barchetty
Toti
Mimochodom kolko si dal za sedacky z Coupe? videl som ich na pokeci,nevsimol som si sice ci mas aj vzadu ich,no ked nieje to osobne tak pre prehlad napis kolko si dal :),ja mam nejaku ponuku uz konecne serioznu..no este vaham ci ist do tych z Coupe,alebo troska pockat a dat nejake pekne sportove obidve dopredu..uvidim
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Matto »

HISS a tebe tie sedačky za kolko núkajú?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od HIISS »

mas SZ :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Toti »

HISS ja som dal za sedačky 50 € za obidve a mam iba predne, zadnu lavicu som nebral lebo som si nebol istý či pasuje presne ale to ma nejak netrapy, kedže pojdu folie na auto a dozadu nebude vobec vidno :D ...Inak vtedy som chcel aj volant zobrať z toho coupečka, mal streleny bag a daval mi ho za 10 € ale nakoniec som ho nezobral.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Toti »

Ešte som sa chcel spytať či niekto nahodou nevie z čoho by ešte pasoval volant do punta mkI okrem barchetty :?: ale musí byť čierny :?: napr. fiat palio, bravo ( aj ked ten sa mi moc nepači), alfa 145,146,156, lancia Y, delta :?:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od HIISS »

Toti
Mas rovnaky nazor ako ja,ludia mi tiez vraveli ze aj dozadu teda par nazorov,ale som povedal ze vzadu mam folie tak nac,ked to tak nevidno ci ich mam kozene taky cas alebo nie,a hlavne vpredu su dolezite a ukazu pekne ak sa otvoria dvere ci pohlad cez sklo,no ak by sa vyskytla dobra ponuka za komplet tak aj by som mozno siel aj do kompletu,inac chcem hlavne iba predne,no rieism zatial problem s kurierom,kedze som nasiel este jednu ponuku v super stave no mlady chalana nevie vybavit kuriera nakolko s nim nema skusenosti,a 280km sa mi neoplati cestovat a nenalozim ani vsetko,a co sa tyka zadnych sedadiel tiez neviem prave ci budu pasovat alebo nie :?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od marsox »

z toho co si vymenoval tak netusim ci by pasoval, ale ak zhanas cierny volant, vedel by som o jednom z barchetty aj s bagom samozrejme, nie je kozenny ale cierny gumovy, ale velmi pekny a aj v peknom stave, foto nemam, ale viem zistit ci je este aktualny, ak mas zaujem, tak ti to zistim...
Toti píše:Ešte som sa chcel spytať či niekto nahodou nevie z čoho by ešte pasoval volant do punta mkI okrem barchetty :?: ale musí byť čierny :?: napr. fiat palio, bravo ( aj ked ten sa mi moc nepači), alfa 145,146,156, lancia Y, delta :?:
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od Toti »

No ja airbag nepotrebujem, preto sa to aj ťažšie zhana lebo s bagom chcu všetci velke peniaze za ten volant a to ja nebudem zbytočne koli tomu preplácať cely volant. Poprípade so streleným bagom keby je nejaky za rozumnu cenu.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto MK1

Příspěvek od marsox »

skoda ze chces len cierny, mne zostal doma moj sedy bez bagu, ale ten co som spominal sa predava aj bez bagu, dotycnemu je to sum a fuk ci ho preda cely alebo bez bagu, alebo len volant, len bag...
Mas SZ a zavolaj si tam ci ho este maju, mesiac dozadu tam este bol, teraz neviem, lebo tie volanty sa predavaju ako teple rozky :mrgreen:
HIISS. Sorry za OT.
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Uživatelský avatar
M@tuz@lem
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 18 čer 2010, 14:52
Bydliště: Košický Domorodec

Re: Pasuje z pravostr.riadenia Volant na lavostranne? Punto

Příspěvek od M@tuz@lem »

Ludkovia pomozte som v koncoch....mam moznost kupit volant z Barchetty, Punta, Coupe ale neviem z akeho to je modelu nasiel som ze volant z punta/barchy ma mat 37 drazok a coupe 36drazok a k tomu nejake dierky ma Punto/barcha a coupe nie... ale ked volant ma 36 drazok a ma diery co sedia na Punto/barchu a je to volant co chcem? nevie niekto kolko ma mat vnutorny priemer ten dzigvajz ? ten moj ma cca 17,4 mm. za radu vopred dakujem :? http://obrazky-foto.nahraj.cz/fotografi ... 934-volant
Black WidoW MK1 1.2 SX 60 44Kw daily car
S14a In progress
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“