TYP - Oprava laku.

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

lak

Příspěvek od lak »

Čau lid. Řešíte mechanické poškození, ale já mám jinej problém. Na rok starém Puntiku mi začal slézat metal lak, na střeše, na dveřích.Reklamoval jsem to a samozřejmě, to bychom nebyli v Czech republic, aby nebyl problém. Reklamace neuznaná,prej to mám od ptačího trusu atd. Já už nevím jak se o to autko starat, když je podělaný ptákem, hnedka to omyju...pod stromy nestojím, leštim Turtle waxem...Tak šetřim holt na znalce a na soudy..Nemáte někdo podobnou skušenost?
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Tak to je docela výdrb. Pokud by to bylo od sracek z ptaku, tak maji auta slezly z laku snad vsichni. Jenom do nich!! Mozna by ale stacilo informovat se v Italii primo ve Fiatu. Zkusit tam nekam poslat par mailu a uvidis.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ty vole.. no narez tak jako obavam se ale mam punto mkI 99 2 majitel v cr.. a barva do dnes na aute je a auto je negarazovany !
lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

Příspěvek od lak »

Ahojte..taky jsem jim to tak napsal, že ostatní auta kkolem mě jsou občas podělaná a nemaj žádný problém. Jsou to svině svinutý...kup si u nás auto a pak neotravuj...hajzlové. Taky jsem jim napsal, že si nedokážu představit ptáka, který se poství na svislých pátých dveřích a udělá hromádku..O te Italii jsem už taky slyšel, poslat dopis, jenomže, nevím kam a musel bych zaplatit tlumočníka, aby mi to přeložil. Zatím šetřím a uvažuji o znalci. Jenomže oni si nějakého podmáznou a bude to posudek proti posudku...ach jo, že jsou v ty ČR takové svině...Bude to ještě zajímavé.
Nevíte, má někdo podobnou zkušenost s reklamací u Fiata?
Petr UL
Fiaťák
Příspěvky: 134
Registrován: 05 dub 2006, 07:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Petr UL »

Pohrozil bych jim, že si budu stěžovat přímo na Oficiálním zastoupení Fiatu v ČR.
Oni jsou jen autorizovaní prodejci a určitě by nechtěli mít problémy. Alespoň takhle bych to zkusil řešit já.
Tohle by snad mělo zabrat... Hodně štěstí.
Auto přece musí něco vydržet. S tímhle důvodem zamítnutí reklamace nemůžou nikde uspět.

Jestli to nezabere tak si stěžuj sem.

FIAT ČR spol. s r.o.

Karolinská 650/1
Praha 8, 186 00

IČO: 40613275

Telefon: +420 224 806 111
Fax: +420 224 806 207

E-mail: fiat@fiat.cz
Punto II. 1,2 8 V r.v.2000
P.UL@seznam.cz
lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

Příspěvek od lak »

p. Ul...Děkuji za adresu, ale právě to je ta adresa, kde jsem byl s rekalamaci neúspěšný. No, teď čekám co mi odepíšou a uvidím,I když nevím co pak budu s tím dělat.
Petr UL
Fiaťák
Příspěvky: 134
Registrován: 05 dub 2006, 07:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Petr UL »

Aha tak to jsem Ti neporadil...

Další možnost je Televize.
Známej pojistil barák těsně před tím než mu ho zaplavila povodeň a když měl dostat pojistku tak se pojišťovna rozhodla, že mu nic nedá. Prý mohl čekat, že tam přijde voda ....
Nejdříve se dohadovali sami pak si vzali na pomoc právníka, ale žádný výsledek. Nakonec ten příběh poslal do televize myslím, že to bylo "občanský judo" na Nově a to byl fofr. Než tu reportáž dokončili měl prachy vyplacený...

Je smutný jak to u nás v ČR vypadá...co vše si k zákazníkům může prodejce dovolit.

Tak držíme palce ať ti to dopadne dobře, protože můj lak na 5 let starém Punťovi je jak novej a to nemeju hned každý hovínko!
Punto II. 1,2 8 V r.v.2000
P.UL@seznam.cz
lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

Příspěvek od lak »

Ahoj..s tou radou si nelamej hlavu a dík za palce ...Nechápu, jak můžou být takové svině.Šetříš celej život jak blb a pak tě pošlou k čertu, když jim dáš vydělat.Novu sice nemusím, ale to judo, to asi nebude zas tak špatný nápad, šijou tam do těch hajzlů různých dost dobře. Uvidíme, řekl slepej...Tak rád bych neviděl odpadlý lak na svém drndrnku...Tak zatím ahoj, počkám na odpověď a ozvu se.
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MVF »

lidičky já nevim, nechci vypadat jako že bych dělal nějakou reklamu italskejm lakům nebo tak, ale já si nemůžu stěžovat. (možná proto, že je metáliza odolnější, nebo já nevim). Ale ty laky mi zas tak děsný nepřijdou. Koukněte např. na Renault Clio z roku 1994, nebo na Kia Pride z roku 1998. Ty už teď ani žádnej lak nemaj, jen matnej povrch...
Fiat hombre
lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

Příspěvek od lak »

MVF...to buď rád, že nemáš problémy..protože v tomto podělaném státě nikdo nepřizná chybu a jen tě ždímou z peněz.Kup si náš vůz, ale pak neotravuj..jsou to kur...y zas..r..ý . A tak je to se vším a tak si tady žijem...
MVF
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 30 lis 2006, 15:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

lak

Příspěvek od MVF »

no to já vim... to je tak vždycky... člověk si platí povinný ručení a koukni na ty silnice... pak nemáš mít oddělaný auto... vyhneš se jedný díry, vlítneš do druhý... v lepšim případě do kanálu, kterej je propadlej.... Byl jsi někdy ve Španělsku? Mno... asi se tam odstěhuju :-D to je jiný kafe totiž
Fiat hombre
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

lidicky mate nejakou kontretni znacku vosku s lakem co je fakt dobrej?
potrebuju na zadnim narazniku vylestit to co me tam nejakej umelec udelal pri parkovani.at hledam jak hledam tak na netu nic s barvou najit nemuzu.diky za kazdej typ
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Motip a nevim jestli TurtleWax neco dela.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Oprava laku.

Příspěvek od Mr.Bean »

Ahoj, po těch dvou letech mám na Pandě celkem dost lehkých odřenin. Hold lidi neuměj parkovat tak, aby netrpěli všichni ostatní. Nebo otevřou dveře, a je jim jedno, že vedle stojí auto :(
Některé ty odřeniny nejspíš bude nutné vytmelit (většinou jsou v náraznících, jsou hluboké max 1mm). Doporučil by mi někdo nějaký tmel, se kterým má dobré zkušenosti? nejlépe i s odkazem.
Díky za rychlé odpovědi :)

něco mají i v autokelly
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
jaysun
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 06 dub 2008, 15:29
Bydliště: slovensko prievidza

Re:

Příspěvek od jaysun »

be.smile píše:lidicky mate nejakou kontretni znacku vosku s lakem co je fakt dobrej?
potrebuju na zadnim narazniku vylestit to co me tam nejakej umelec udelal pri parkovani.at hledam jak hledam tak na netu nic s barvou najit nemuzu.diky za kazdej typ
ja mam velmi dobre skusenosti s 3M pastami 4zrnitost je sice na mechanicke lestenie ale da sa aj na rucne :wink:
fiat punto mk2 1.2 16v sporting
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“