INTERIÉR, VENTILÁTOR: Malý výkon

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
miror
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 28 srp 2010, 16:38

Re: Panda 2005 - pylový ( kabinový filtr )

Příspěvek od miror »

Presne to se stalo a tak nejak jsem to odtusil. Tedy to asi nebude souviset s tim ventilatorem. Nicmene vyjste uz jak jsem se nekde v diskuzi docetl, ventilator rozebiral... Mohl byste mi pomoct? Posilam obrazek - ohledne konektoru, mohl byste mi prosim odpovedet, jestli se jedna o ty spravne kontakty?
Panda 1.2 Dynamic (rv2004), LPG od 115tis.km v březnu2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
miror
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 28 srp 2010, 16:38

Re: Panda 2005 - pylový ( kabinový filtr )

Příspěvek od miror »

Obrazek se mi neprilozil, prikladam ho ted..

Teplotni pojistkou to bohuzel nebude. Nejde ani jeden ze 4 stupnu ventilace. Kostreni ventilatoru taktez hazi minus pri vsech stupnich - tedy potud je kontrola spinace a prepinace take v poradu - proud regulaci proteka.
Bodycomputer diky Vasi informaci usuzuju bude taktez ok, jelikoz signal do relatka v pojistkove skrince u motoru signal dava. Tedy po otoceni klicku rele sepne a pripoji +plus+ do modreho dratu, ktery pak uz vede do kabiny - a tedy dle Vasich informaci do naprimo napajeneho ventilatoru, resp spinace na palubce (ma takto to rele i logiku - oddeluje okruh ventilatoru od BodyCompu). Z techto indicii to vypada na spaleny, nebo zasekly(zaneseny) ventilator.

Prosim jeste o okomentovani one prilozene fotografie. Nafotim klidne dalsi.

Diky!
Přílohy
DSC03746.jpg
DSC03746.jpg (150.53 KiB) Zobrazeno 4766 x
Panda 1.2 Dynamic (rv2004), LPG od 115tis.km v březnu2012
Uživatelský avatar
miror
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 28 srp 2010, 16:38

Re: Fouká málo větrák, asi pylový (kabinový) filtr

Příspěvek od miror »

Jsem tu zpět s tematem pylovyho filtru. U me pandy nejde vyndat "dle navodu". Totiz neni tam prisroubovano zadne zakryti, jen vystupky s dirami pro srouby - a otvor pro vymenu fitru je zaslepen - jak by z vyrobni linky nefungovalo prorezavani. Mate s tim nekdo zkusenost????
Přílohy
filtr.jpg
filtr.jpg (236.45 KiB) Zobrazeno 4726 x
navod.jpg
navod.jpg (43.05 KiB) Zobrazeno 4726 x
Panda 1.2 Dynamic (rv2004), LPG od 115tis.km v březnu2012
Uživatelský avatar
fru
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 22 lis 2008, 16:44

Re: Fouká málo větrák, asi pylový (kabinový) filtr

Příspěvek od fru »

jo, já mám taky problém vyměnit filtr, nemůžu najít prostor, kde se dostat do topení. Je to zaslepeny. Ale pokud mi nelítá listí topením, podezření, že tam filtr je, je zpochybněno, nebo se pletu? :shock: :)
Naposledy upravil(a) fru dne 22 úno 2012, 19:26, celkem upraveno 1 x.
Panda forever
Aktualně F500L
Jan Horák
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 08 pro 2009, 19:02

Re: Fouká málo větrák, asi pylový (kabinový) filtr

Příspěvek od Jan Horák »

Neměl by někdo radu z opačné strany. Jak dostanu ven ten ventilátor, abych mu moh promazat ložiska? Případně věnuje někdo zkušenosti z celého postupu tohoto manévru?
Panda-Pinďa 1,2 8v Dynamic
Renault ESPACE III, 16V 104kW LPG
Uživatelský avatar
miror
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 28 srp 2010, 16:38

Re: Fouká málo větrák, asi pylový (kabinový) filtr

Příspěvek od miror »

Postup je jednoduchy, ale na fyzicku narocny. U ridice se zkroutit k pedalum tak, abyste videl pod kryty "stredniho sloupku palubky". Tam najdete ventilator - presne tak jak cervene popisuju vyse na te nekvalini fotce. Je tam konektor (taktez znazornen na fotce). Ten odpojte. Dale je tam jeden sroub, ten odsroubujte a pak by melo uz jit otocit ventilatorem doprava - a pote vyjmout. Zkuste napsat do Google >fan fiat panda< a vyhledat to jako Obrazky. Hned prvni dva mi to naslo postup v anglictine.
Panda 1.2 Dynamic (rv2004), LPG od 115tis.km v březnu2012
Uživatelský avatar
miror
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 28 srp 2010, 16:38

Re: Fouká málo větrák, asi pylový (kabinový) filtr

Příspěvek od miror »

fru píše:jo, já mám taky problém vyměnit filtr, nemůžu najít prostor, kde se dostat do topení. Je to zaslepeny. Ale pokud mi nelítá listí topením, podezření, že tam filtr je, je zpochybněno, nebo se pletu? :shock: :)
Jestli na to prijdete, dejte sem pls vedet. Totez udelam ja...
Panda 1.2 Dynamic (rv2004), LPG od 115tis.km v březnu2012
marmik
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 03 čer 2014, 11:41

Re: INTERIÉR, VENTILÁTOR: Malý výkon

Příspěvek od marmik »

Jestli hledáte kabinový filtr v pandě 1.1 bez klimatizace, tak ho tam nehledejte, není tam.
Uživatelský avatar
Pan.Da
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 13 bře 2015, 22:49
Bydliště: Praha Východ

Re: INTERIÉR, VENTILÁTOR: Malý výkon

Příspěvek od Pan.Da »

A jsi si jistý že tam není? Si myslím že by tam něco být mělo.
Odpovědět

Zpět na „Panda“