PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
fiat999
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 úno 2012, 17:29

PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Příspěvek od fiat999 »

V prvni rade vsechny zdravim,jsem tu dnes novej a protoze jsem se rozhodnul,ze budu kupovat dodavku tak bych potreboval radu. Potrebuji vysvetlit jake jsou nejlepsi motory v ducatech a ktere nebrat!!!a ceho se vyvarovat nejen motoricky!!A v jakych autech jsou jeste tyto motory??Slysel jsem,ze nektere motory jsou iveca sofim,a nehorsi jsou pry 2.2 puma,Je tam moc druhu-hdi,jtd,td,d,di,.....Taky mam otazky jak vydrzi dlouho spojka???Rozvody asi podle roku a typu motoru.ze???Prohledal jsem celej net,ale bez vetsich vysledku.Asi neumim hledat!!!Tak to sverim vam fiatackym odbornikum!!!Dikyza kazdou radu!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Příspěvek od Tomas-Oaza »

asi zalezi jaky ducato budes kupovat. ja mel rok 05 a motor 2,3 JTD. zhledem k tomu ze sem nejezdil pretezovanej a nelital jak rapl tak motor dostatecne stacil. auto sem prodaval a melo najeto 410 tis. spojka byla puvodni,ale posledni mesic me v tahu kdyz sem v kopci na to slap parkrat proklouzla.
ted mam iveco daily, rok 03 a je tam motor 2,8 td. ten mam dojem ze se daval taky do tech strasich ducat kde mel oznaceni 2,8 dti. auto mam mesic a rikam si zlata 2,3 jtd :wink:
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
Jarda_6
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 06 črc 2010, 12:59

Re: PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Příspěvek od Jarda_6 »

fiat999 píše:V prvni rade vsechny zdravim,jsem tu dnes novej a protoze jsem se rozhodnul,ze budu kupovat dodavku tak bych potreboval radu. Potrebuji vysvetlit jake jsou nejlepsi motory v ducatech a ktere nebrat!!!a ceho se vyvarovat nejen motoricky!!A v jakych autech jsou jeste tyto motory??Slysel jsem,ze nektere motory jsou iveca sofim,a nehorsi jsou pry 2.2 puma,Je tam moc druhu-hdi,jtd,td,d,di,.....Taky mam otazky jak vydrzi dlouho spojka???Rozvody asi podle roku a typu motoru.ze???Prohledal jsem celej net,ale bez vetsich vysledku.Asi neumim hledat!!!Tak to sverim vam fiatackym odbornikum!!!Dikyza kazdou radu!!
Jestli je 2,2 puma nejhorší to nevím, auto mám skoro dva roky, chovám se k němu slušně a jsem maximálně spokojen. Pokud někdo napíše že je to a to nejhorší, je potřeba přihodit pádný argument.... :wink: Rozvody řetězem na 450 tis. km, tak dlouho to ani mít nebudu.....
Ducato L1H1 100 MTJ
Rave
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 14 zář 2011, 19:39

Re: PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Příspěvek od Rave »

mam ducato leden 2011 od noveho.najeto pres 200tkm.3.0 multijet m pow .Vykon serie dostacujici,Ve 150tkm sem delal spojku.vozim defakto stabilne neco kolem tuny.Mam to nacipovany a spokojenost.Mam ted po garancce po 200tkm a vse puvodni.Jen brzdy sem menil.Zalezi taky kde budes jezdit.Na dalnici 3.0.. Do mesta spis asi 2.3 ale ja bych vzal zase 3.0.Ja snim jezdim dlouhodobou za 6.7 (normalni defenzivni jizda cca 110) az 9( 130 ale nejsem brzda)
Punto II HGT sotva 20ps
200sx s14a Stage II -street terror 300ps+
Primera p10 eGT -Daily 150ps-
Ducato -pracant mpower cca 190ps
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSIM O RADU -MOTORY DUCATO

Příspěvek od radek »

Mám 2,8jtd toto je motor iveco najeto 450tkm a celkem bez problemu VE 300tkm dělané turbo a spojka,400tkm čerpadlo cr rozvody po 120tkm.Jezdím jenom dálky spotřeba do 100kmh 9l při 130-10.5,v pohodě jede 150kmh je to největší verze na 16kolech.
Odpovědět

Zpět na „Ducato“