1.1 MPI - kolik se na něm dá najezdit?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
SirTnT
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 21 zář 2011, 22:49

1.1 MPI - kolik se na něm dá najezdit?

Příspěvek od SirTnT »

Zdravím...jen tak mě napadlo. Nevíte někdo kolik se dá s 1.1 MPI motorem v seicentu najezdit km? Otec ho má a zajímalo by ho kolik to auto ještě vydrží. Olej je měněn každý rok nebo po ujetí 10 000. Zatím jediné opravy byly: Výměna čerpadla, větráku, výfuku, chladiče (po bouračce :( ), zapalovací soustavy kompletně plus nějaké drobnosti a teď budu měnit alternátor. Jinak při koupi (40tkm) výměna nádrže a tlumičů. Takže si myslím, že to byla hodně dobrá koupě, ale zajímalo by mě tedy kolik ten motor vydrží? Zvládne aspoň těch 200 000? To, že můžou odejít vstřikovače to chápu, ale myslím přesněji jestli to vydrží hlava, pístní kroužky apod.
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.1 MPI - kolik se na něm dá najezdit?

Příspěvek od peta.smolik »

Si myslím že 400tis. nebude problém teď mám na Puntu 1,1(stejný motor) 202tis
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
SirTnT
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 21 zář 2011, 22:49

Re: 1.1 MPI - kolik se na něm dá najezdit?

Příspěvek od SirTnT »

Wau tak to mě hodně potěšilo...uvažoval jsem totiž teď o opravě všech škrábanečků apodobně a nalepení carbonové folie na kapotu (kapota je sama ďubka od kamínku) a uvažoval jsem jestli to má cenu...jestli se tomu motor rozsype u 160 tisíc tak to nemá cenu....ale i na polském foru jsem četl, že tam borci mají kolem 200 i dokonce 300 tisíc...
AliG
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 02 dub 2012, 20:17

Re: 1.1 MPI - kolik se na něm dá najezdit?

Příspěvek od AliG »

Ahoj mám cinquecento 1.1 sporting a teď na něm mám krásnejch 201000 km.Motor nežere olej,nikde nic nemlátí a jede to co má na tachometru,takže se toho neboj kolik najede a ikdyby né moc,tak bych to neřešil vrakovištěm,ale sehnal bych jinej motor.Jinak jak se říká " MOTOR SE K TOBĚ BUDE CHOVAT , JAKO TY SE CHOVÁŠ K NĚMU" takže pravidelná údržba a máš klid. :)
Odpovědět

Zpět na „Seicento“