MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od diablik »

Miro..parada...nejaky cas sme sa nevideli,a takto si sa pekne s puntasom vyhral...jo jo..tu strechu suhlasim.bud strieknut,alebo foliu..ale auto nema chybu...mohol by si este odfotit,ako to mas usporiadane v kufri..mozno pre niekoho (mna) bude aj inspiracia.. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Reklama
 

Uživatelský avatar
laco88
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 dub 2012, 18:33
Bydliště: Praha-východ

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od laco88 »

Zamiloval som sa do tvojho interieru...proste parada...BIG LIKE....
http://lado88.rajce.idnes.cz/Punto
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18847
Fiat Punto Mk1, rv.97, Blue Color, 1.1 40kW 55hp, 3dveř :) <3 :)
Renault Megane Sedan, rv.98, Blue-metal color, 1.6 79kW 107hp, full :/
Honzík
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 21 úno 2012, 17:08
Bydliště: západ

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Honzík »

Ahoj, vypadá to super, ale mám na tebe ještě prosbu. Mohl by jsi udělat více fotek interiéru?
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od pepaxx »

miro super tá látka čo to máš očaludnené ma privádza do úžasu :-)...normálne závisť :-)
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

HIISS píše:Krása,ten motorovy priestor tou zelenou si vychytal,disky so stredovou nalepkou tak isto-bomba....ides fakt peknym smerom ;-)...takze chvalim..jedine co by som mozno ti vytkol je to ze ten stickerbomb na vicku nadrzi ok moze byt,ale tie dve nalepky na kufri v dolnom pravom rohu uz dat pred,nech je len ten sticker bomb,ale paci sa mi fakt to,disky su luxus,aj to znizenie pomohlo je to pekne.AK by som sa mal este hrat s autom tak jedine s tvarou auta,cize bud nejake ine svetla,popripade druhy naraznik so sirsou mriezkou ale to uz urcite asi neplanujes..ale ostatok je pekny,aj ten interier uplne iny zaujimavy..len tak dalej..tesim sa nez ho uvidim ;-)

Ahoj Erik, v prvom rade vďaka za pochvalu, som rád že sa páči a v celku súhlasím, len na tie dve nálepky som si zvykol a chcem ich tam nechať...viem že to narúša čistotu no nieje tam žiadna blbosť typu NOS NITRO a pod, len inspiratino stylo italiano abartico. a ten stickers bol len na skúšku nádrž bude onedlho opäť biela. Predok by som dnes riešil úplne inak, ale to si nechám pre seba ako, ale v skratke by to bola kombinácia nárazníka z GT- široká papuľa doplnená o motívy z GP Abarth. Proste chcem originalitu za každú cenu, len keď som skladal auto som bol netrpezlivý a spravil som to tuctovo...svetlá detto, chcel by som čierne Angely , ale s krycím sklom z bežného punta, alo celok to vyzerá neskutočne možno ak na nejaké poškodené narazím do nových nechcem rýpať.
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Chalani hneď ako to počasie dovolí pofotím intoš a hodím sem foto aj kufra. Som rád že sa páči... ešte tie sedačky a volant z GT potiešiť a na tento mesiac budem spokojný...
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od diablik »

asi hovorim aj za ostatnych,ze sa tesime na nove fotky...
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od Matto »

to si píš, že sa tešíme :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Hellou, prikladám zopár rýchlych foto fotených navečer, pri NC nemohol som odolať no vyšlo ich len zopár, nemám statív a interiér sa mi totálne rozmazal, musím ho cvaknúť cez deň, takže ešte ho prihodím potom...
Přílohy
01.jpg
01.jpg (107.78 KiB) Zobrazeno 2771 x
03.jpg
03.jpg (92.67 KiB) Zobrazeno 2771 x
02.jpg
02.jpg (127.33 KiB) Zobrazeno 2771 x
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od kovvalsky »

fakt to mas pekne hlavne ta biela novy lak je novy lak len skoda ze to nevydrzi vecne
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od struter »

palec hore! :wink: ta biela naozaj krasna
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od HIISS »

v jednoduchosti krasa,tie disky si fakt vychytal,a su take ine ako kazdy ma,ak chces rady a pomoct..fakt len tie nalepky zhodit z kufra popripade aj vika...ja to moc nemusim..a su to malickosti ale aj taketo malickosti dokazu velmi spatit,ak som zacinal a pozriem na fotky auto na nespoznanie,nevadili mi preliaciny bol som stastny ze ako student mozem nekam sa prejst,ak som do auta zacal tlacit tak mi zaclai vadit aj malickosti ako preliaciny,dnes uz som sa z casti zrovnal s tym ..ak nechcem investovat vela-celolak...tak bohuzial ich budem mat ale otom to je,a ked su peniaze nazvys zhodit aj naraznik dole dat so sirokou mriezkou,podnaraznik tiez nemusim,ked chces ho nechaj,svetla z GT alebo angel eysy cierne..a mas to krasne..fakt porozmyslaj ;-) bude to velka zmena
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od pepaxx »

813: super...musím ja niekedy dovaliť do BA na fotenie :-)...je to niečo iné ako s tým mojím digit čeriepkom :-)

auto je super a nevidím na nom najmenšiu chybičku....zadný aj predný nárazník ma dostávajú vyhladené lišty to som vždy chcel aj ja
možno niekedy sa mi to podarí ešťe na punto dostať ale nie na cabrio :-)

I like it

Hiss: neviem o čom točíš...auto je úplne ladené do iného štýlu ako ho máš ty..ak nevieš o čom to je tak EUROSCENE.NET

existuje viac smerov "tuningu"
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od 813 »

Erik k tým nálepkám na nádrži sú len na skúšku a pôjdu dole, ale na aute ostanú len sa presunú na iné miesto. Ako Peťo spomínal auto je ladené na euro look a stickerbombering k tomu patrí rovnako ako kožka káro a pod. Ešte rozmýšlam nad Thulle boxom, ale to by už bolo úchylné... :lol:

K nárazníkom, ten z väčšiou mriežkou by som nedal, lebo je to už taká klasika. Skoro každý to má. A je chcem mať niečo iné, nehovorím že toto, čo mám je to čo by som chcel mať ale je to na aute a po tom čo som sa natrápil (búračka, lakovačka a pod.), už nechcem tlačiť ďalšie bobule do auta. Ak by to bolo 5-6 ročné auto možno áno, ale pri súčasných cenách je každé euro v aute utopené. Spravím ak bude čas kresbu resp. virtual ako si to predstavujem ...a možno sa do toho pustím podľa reakcií.

Inak diki chalani za pochvalu...

P.s. Peťo kľudne dobehni, alebo sa stretneme a donesem aj statív, toto som fotil svojim 5 Pix. kompaktom. Zrkadlovkou by v tme nebol problem.
Naposledy upravil(a) 813 dne 16 čer 2012, 14:52, celkem upraveno 1 x.
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje:) - 813

Příspěvek od dubi »

Mně se to líbí tak, jak to je. Interiér je strašná pecka. :wink: Ten box bych nedával, když už, tak příčníky s tím deflektorem, to by se k tomu mohlo hodit. :)
Ještě bych možná dozadu dal ten nástavec nárazníku od MS Design, pak by to ladilo výškově s prahama i s předním nárazníkem. Ale to už je věc názoru... :D
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“