Moje cento

Moderátor: peta.smolik

Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

po dlhej dobe zasa zopar uprav. Vymena brzd na prednej naprave za brzdy s Punta GT ktore boli v lepsiom stave ako tie ktore su na aute teraz. pridu aj vacsie vetrane kotuce o rozmere 20x256mm
piestik ma 54mm oproti 48mm v predoslom tak uz sa tesim ked to tam nahodim co to urobi:-D...par fotecek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Reklama
 

radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Moje cento

Příspěvek od radek.s »

Moc pěkně zrepasované brzdiče, jako nové. Jenom si říkám, jestli má nějaký význam dávat na takhle lehký auto silnější brzdy. I když někdy jezdím trochu svižněji tak mě úplně stačí ty brzdy co tam jsou, jsem s nimi spokojenej. Někde jsem se dokonce dočet, že i ty brzdy co tam jsou z fabriky jsou pro Seicento předimenzovaný.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

zalezi asi ako ludia jazdia ja som s tych brzd bol uplne nestastny par krat som zabrzdil a uz to nebolo ono. Neraz sa mi stalo ze uz boli take prehriate ze ani nebrzdili a to je dost neprijemny pocit takze radsej predimenzovane ako nedostatocne to je moj nazor a ako sa hovori brzdy niesu nikdy dost silne:-) ale jasne ze je to vec nazoru
Skiller35
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 24 říj 2007, 14:27

Re: Moje cento

Příspěvek od Skiller35 »

Tak prisiel cas a auto je na predaj, ak by mal niekto zaujem o kupu volajte na cislo 0915803357.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“