JÍZDA, RYCHLOST: Max. rychlost při 4x4 - Panda 1

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
provy
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2012, 16:22

JÍZDA, RYCHLOST: Max. rychlost při 4x4 - Panda 1

Příspěvek od provy »

zdravim vsechny jsem majitelem pandy 4x4 rv1997 motor 1.1 a mam dotaz do jake rychlosti a jakeho kvaltu je mozno jet s pandou na 4x4 jen na nizsi stupen treba do 30km a nebo plnej na 5stupen zaclo me to zajimat az ted kdyz jsou venku sracky a ja jedu do prace a jak je panda lehka tak to docela fest ustreluje s nahonem na 4 by to bylo urco lepsi akorat zas nemuzu jet 30 diky za odpovedi provy
Reklama
 

JardaH
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 26 úno 2011, 17:16

Re: rychlost pri 4x4

Příspěvek od JardaH »

Panda 4x4 Climbing takové problémy nemá. Zadní náhon se zapíná na základě elektronického vyhodnocení rozdílu otáček mezi předními a zadními koly, takže člověk ani neví, že mu běží zadní náhon. Neustřeluje to. Otáčky motoru držím maximálně do 3tisíc (to je maximální kroutíci moment podle chrakteristik motoru = nejnižší spotřeba). Na jedničku skoro nejezdím. Dvakrát se mi stalo, že jsem neznámo proč, chytil nekontrolovatelný smyk (toč) při jízdě na sněhu s kopce, při brzdění motorem. Myslím si, že to mohla nějak způsobit automatika spínání zadního náhonu nebo ABS.
Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost pri 4x4

Příspěvek od Otomar »

Panda 4x4 Climbing je trošku novějšího ražení než zmiňovaná starší verze..
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
provy
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2012, 16:22

Re: rychlost pri 4x4

Příspěvek od provy »

tak jsem se zatim nic nedozvedel to tady nema nikdo starou verzi? trochu jsem patral i jinde a bylo mi receno ze max do 60km tak jsem to dnes na snehu testl a super to drzelo jak bejk
Odpovědět

Zpět na „Panda“