Plastová zimní dečka na masku

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

Zdravím Vás pánové CHROMÁCI,jsem jedním z vás a vůz mam 8 měsíců a 35 000 km s ním,jsem maximálně spokojen ,ale nevýhoda iatů je špatné ohřívání vozu,už jsem řešil na mařence,sháním touto cestou plastovou přední dečku na masku,jak horní tak spodní,pokud někdo už vlastníte ,dejte mi zprávu kde jste pořídil a pokud ne ozvěte se kdo ba měl zájem zkusím nechat vyrobit pokud to pujde. Vím že to dělá firma HEKO polsko ale nabízejí jen deflektory. Mám nový model ale pište všichni kontakt se vždy hodí. Děkuji Vák a s pozdarvem Lukynen 8)
Reklama
 

ommko
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 27 pro 2006, 17:25

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od ommko »

ahoj

ja by som mal tiez zaujem mam tiez novy model rv2008
Fiat Croma 1.9 JTDm 88kW, 120k, r.v. 2008
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od Radussio »

dá sa niečo podobné vyrobiť aj doma...ale použiť sa to dá iba za maskou chladiča...stačí na to kartón a živičný prípravok, ktorý sa dá kúpiť v drogerii...je to lacné a plní to funkciu
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

To máš pravdu ale ja si rád připlatím za kvalitu a krásu ,proto jsem si koupil Cromu a né koncern. Dečka se pohybuje kolem 1000 a to je směšná cena . Pokud se mi ji podří sehnat tak sem dám odkaz. S pozdravem CHROMÁK
:lol: :lol: :lol:
VojtikGsxR750
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 07 zář 2011, 17:30

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od VojtikGsxR750 »

víš kolego, chci se zeptat jak si pokročil v hledání te dečky na přední masku? zatím používám karton před chladičem ale rad bych lepší řešení..
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

Tak ja jsem pokročil velmi dobře.
Koupil jsem dvě nejpodobnější masky které jsou na trhu volkswágen prasat-je horní maska po ořezání a opel astra G- je spodní na cromě.
Je to otázka cca 900 a můžu říct že se auto ohřívá 5x rychleji.
Udělal jsem si papárové šablony které přesně pasují a ty jsem přikládal k zimním dečkám které jsou na trhu.
Bylo potřeba třošku upravit držáčky a dát delší šrouby ale výsledek dle mého gusta. přikládám foto
Přílohy
DSC02482.JPG
DSC02482.JPG (30.76 KiB) Zobrazeno 5150 x
DSC02480.JPG
DSC02480.JPG (12.68 KiB) Zobrazeno 5150 x
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

Tak ja jsem pokročil velmi dobře.
Koupil jsem dvě nejpodobnější masky které jsou na trhu volkswágen prasat-je horní maska po ořezání a opel astra G- je spodní na cromě.
Je to otázka cca 900 a můžu říct že se auto ohřívá 5x rychleji.
Udělal jsem si papárové šablony které přesně pasují a ty jsem přikládal k zimním dečkám které jsou na trhu.
Bylo potřeba třošku upravit držáčky a dát delší šrouby ale výsledek dle mého gusta. přikládám foto
ommko
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 27 pro 2006, 17:25

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od ommko »

ahoj

ta decka je na passat B6?

upravoval si nejako aj tu spodnu decku z Astry G?
Fiat Croma 1.9 JTDm 88kW, 120k, r.v. 2008
paso12
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2012, 18:25
Bydliště: Karviná

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od paso12 »

Já chtěl koupit tuto clonu na Punto,ale bylo mi to rozmluveno s tím,že se auto při městském provozu hrozně přehříva...Tak jsem objednávku zrušil...
Tipo 1.6ie,Uno 1.0,nyní Punto 1.1 55s mk1
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

Zdravím vás pánové ,ja s přehříváním problém nemám ale musí být samozřejmě pod -8 abych tam měl obě. Jezdím do práce z domu cca 20 km po kopci dolů a auto se ohřeje jak dojedu do města což už nepotřebuji. Pokud bude moc ohřátá sepne se ventilátor na sahaře a dá ti vědět že je jí teplo ;) .Spodní clona je na astru G spodní a je v prostřed vyříznutá cca 8 cm- zkrácená, a rožky na vršku jsou jen seříznuté do roviny. A horní je z B5 passatu a je snížená ze zvršku a vyříznutá na znaku. Delší šrouby a natvarovat držák je samozřejmostí u obou masek ;) Tak práci zdar :wink:
Uživatelský avatar
romanfmw
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 10 srp 2010, 20:04

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od romanfmw »

ja som to riešil ušitím z folii ktorá sa dáva za radiátory +suchý zips
Přílohy
Fotografia00551.gif
Fotografia00551.gif (86.53 KiB) Zobrazeno 4860 x
Fotografia00541.jpg
Fotografia00541.jpg (30.33 KiB) Zobrazeno 4860 x
FIAT CROMA 1.9 88kw 09 argento metallizzato
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od lukynen »

AHOJ KOLEGO, JE TO ZAJÍMAVÉ ŘEŠENÍ A URČITĚ SPLNÍ ÚČEL JEN SI HLÍDEJ TEPLOTU KDYŽ TO MÁŠ ÚPLNĚ ZACPANÝ.
:wink:
Uživatelský avatar
romanfmw
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 10 srp 2010, 20:04

Re: Plastová zimní dečka na masku

Příspěvek od romanfmw »

práve preto to je na ten zips akonáhle ma čaká dlhšia jazda strhnem to dole.Ráno to mám z kopca a tak ho tak neochladzuje po zahriatí.Pri mínusových teplotách som to vyskúšal nechať aj cestou domou a ručička sa ani nehla z polky budíka a keby aj zastanem strhnem to a ide sa ďalej.Neboj marea ma z teplotou vycvičila a pred mareou som mal škodovky (110a 120) a staval som dom čiže príp. vozík a neublížil som im :D .
FIAT CROMA 1.9 88kw 09 argento metallizzato
Odpovědět

Zpět na „Croma“