Mlží se

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Fantom
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 09 kvě 2006, 11:39

Příspěvek od Fantom »

Posvítim baterkou a napíšu jak sem dopad..dík
Reklama
 

Fantom
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 09 kvě 2006, 11:39

Příspěvek od Fantom »

Pečlivě jsem to prohledal,prohmatal,ale vůbec nic sem nenašel :roll:
kkotrbaty
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 28 pro 2006, 10:38
Bydliště: Dobrá Voda u Českých Budějovic

Příspěvek od kkotrbaty »

Tu klapku uvidíš, když se koukáš zvenku na auto, tak vlevo vedle stěrače je dekl, pod kterým je pylový filtr. Ten vyndáš a dírou se podíváš dovnitř. Moje klapka má barvu žlutou. Já jsem jí odklonil roxorovou tyčkou, když jsem na ní zatlačil. A od té doby se mi okna nemlží.
Fantom
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 09 kvě 2006, 11:39

Příspěvek od Fantom »

OK:-) podívám se.Ale je mi divná jedna věc.Na přepínání sání vzduchu tj.bud z venku nebo z auta je preci tlačítko vedle klimatizace,tak proč hejbat klapkou?
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Protože pokud se ti mlží okna bez ohledu na to, jestli máš to tlačítko zmáčknuté nebo ne, tak máš zřejmě vadný motorek a musíš tu klapku otevřít manuálně...
Fantom píše:OK:-) podívám se.Ale je mi divná jedna věc.Na přepínání sání vzduchu tj.bud z venku nebo z auta je preci tlačítko vedle klimatizace,tak proč hejbat klapkou?
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kivi »

tak jsem se taky díval do díry po vyndání pilového filtru a kromě většího prostoru tam taky nic nemám,co by připomínalo klapku a žluté či jiné výrazné barvě ani nemluvě....JTD 1,9 r.99
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kivi »

Díky....
Tak jsem si znova přečetl toto téma a následně onu tajemnou klapku objevil.Když jsem se díval dírou po filtru, tak jsem viděl jem černou plochu potaženou pěnovou izolací a to byla ona klapka.Zapl jsem klíček,pustil ventilaci a dle vašich rad jsem poklepal motorek ovládající klapku a ta se otevřela. Mám po mlžení oken. Mějte se
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
srokis
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 23 kvě 2006, 09:42
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od srokis »

Tak vidím, že moje osobní zkušenost a zároveň rada poklepat motorek zase pomohla.
Multi 1,6 Bipower, r.v.2000
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Kubanec »

Dík za rady,už jsem byl dost nešťastnej klima nefunkční/zadřenej kompresor/a nová to je ranec,a okna pořád zamlžená,tak jsem to rozebral a šroubovákem poklepal na klapku a velké překvapení klapka zajela a okna jsou ok paráda .JTD r.v.2000 č.39 na prvním srazu
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“