Fiat 500L

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
guglagen
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 21:56
Bydliště: Uherské Hradiště

Fiat 500L

Příspěvek od guglagen »

V Autoprůvodci jsem četl několik testů Fiatu 500L. Hlavně mě nadzvedl test atura Martina Přibyla.

Je to opět jeden potrhlý rádoby odborník, který už dopředu na FIATU 500L nevidí nic dobrého. Už delší dobu mám pocit, že ta mediální masáž s cílem pošpinit prakticky všechny značky kromě té debilní Škodovky je snad záměrná a zřejmě i dobře zaplacená. Pravidelně si kupuju všechny motoristické časopisy a způsob jak je všude Škodovka protěžovaná je naprosto neuvěřitelný iz.např. poslední svět motorů, kde je nové Octávii věnována více jas polovina celého časopisu. Já všem říkám nenechte se oblbnout Škodováckou propagandou obejděte si a zkuste si i jiná auta a potom dělejte závěr. Vím ale, že spouta lidí podlehne mediální masáži ve stylu výše uvedeného článku a Fiat 500L si ani nepůjde vyzkoušet, protože je to vlastně zmršené auto (podle pana redaktora). Doufám, že časem alespoň jeden časopis bude objektivní a nebude stejně ulhaný jako pan redaktor Přibyl.
Reklama
 

Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Fiat 500L

Příspěvek od rogi »

to musiš stale zakladat temu na Fiat500 :?: :!: :twisted: už tu maš jedno vlakno :!:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat 500L

Příspěvek od JardaK. »

rogi píše:to musiš stale zakladat temu na Fiat500 :?: :!: :twisted: už tu maš jedno vlakno :!:
Poprosil bych administrátora, aby celé vlákno smazal nebo přesunul a přispivatele upozornil, že Fiat Bravo je něco jiného, než 500L!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
guglagen
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 21:56
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Fiat 500L

Příspěvek od guglagen »

JardaK. píše:
rogi píše:to musiš stale zakladat temu na Fiat500 :?: :!: :twisted: už tu maš jedno vlakno :!:
Poprosil bych administrátora, aby celé vlákno smazal nebo přesunul a přispivatele upozornil, že Fiat Bravo je něco jiného, než 500L!
Až administrátor zřídí samostanou sekci FIAT 500L tak Tě přestanu obtěžovat svými názory. Jinak Ti chci říct, že Fiat Bravo je hezké auto ale rozhodně to není nic mimořádného. Souhlasím s názorem, že FIAT zaspal dobu a teď se snaží dohnat co se dá. Zatímco druhé značky chrlí jeden model za druhým, tak FIAT si myslel, že Grande Punto a Bravo ho spasí a to se prostě nestalo. Ty prodejní čísla FIATU jsou zoufalá a tak se nelze divit tomu, že FIAT začíná šetřit a omezí své zastoupení v ČR a přesune těžiště svéhom zastoupení pro východní Evropu do Maďarska. Navíc si myslím, že naroubování FIATU na Chryslera se taky moc nepodařilo. Nedávno jsem se bavil s jedním dealerem FIATU a ten mi řekl, že Freemont je prakticky neprodejný a jediné co tedy může FIAT těšit je rostoucí zájem o Chryslery v USA. Myslím, že třeba Renault má daleko lepší obchodní strategii a hlavně jeho cenová politika je úpně někde jinde než FIATU. Taky je to vidět na prodejních výsledcích za jednotlivé měsíce, kde FIAT je úplně někde (úplně dole) jinde než RENAULT. FIAT např. začíná teprve teď zvažovat výroku levného auta, tedy v době, kdy RENAULT díky DACII trhá i době krize jeden prodejní rekord za druhým. No doufám, že to FIAT nakonec zvládne a nebudeme muset na tuto značku jen vzpomínat jako např.majitelé vozů SAAB.
bajo777
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 295
Registrován: 24 úno 2012, 20:08

Re: Fiat 500L

Příspěvek od bajo777 »

Fiat uz velakrat pochovavali a je tu stale...Akoze ja by som rozlisoval medzi uspesnou obchodonou strategiou a dobry autom, u mna bude fiat in, pokial mi vie predat auto co funguje, co stoji rozumne peniaze, viem ho v pohode uservisovat, uzivit prevadzku a pokryje moje aktualne potreby !!! Renolt ma super obchodnu strategiu to naozaj, ale kto ho zazil vo svojom okoli - generaciu okolo r.v. 2003, tak si v zivote uz auto s ehm, prirodzenim na kapote nekupi... 8) A vazne, admini uz mu spravte tu sekciu 500L, nech nam to tu nekazi s krabicou na boty :lol: .
BRAVO 2010, 1,4 66kW, Tempomat ,LPG BRC

Multiecuscan 2,2

excars:
Punto Mk2b 2003, 1,2 44kW
Punto Mk1 1996, 1,1 40kW
Panda Mk1 1988, 750i 25kW
zuzana.ball
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 205
Registrován: 17 srp 2012, 09:41

Re: Fiat 500L

Příspěvek od zuzana.ball »

Tak,tak.
Volvo V60 9/2011,FIAT BRAVA 1,2 16v 3/2001EX,Bravo 2 T-Jet Sport 150ps 8/2009EX,Fiat Stilo 1,6 16v 76kw 6/2005.
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Fiat 500L

Příspěvek od rogi »

pre "guglagen" definuj čo je nový model a čo si pod tým predstavuješ :?: :!:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
guglagen
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 21:56
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Fiat 500L

Příspěvek od guglagen »

bajo777 píše:Fiat uz velakrat pochovavali a je tu stale...Akoze ja by som rozlisoval medzi uspesnou obchodonou strategiou a dobry autom, u mna bude fiat in, pokial mi vie predat auto co funguje, co stoji rozumne peniaze, viem ho v pohode uservisovat, uzivit prevadzku a pokryje moje aktualne potreby !!! Renolt ma super obchodnu strategiu to naozaj, ale kto ho zazil vo svojom okoli - generaciu okolo r.v. 2003, tak si v zivote uz auto s ehm, prirodzenim na kapote nekupi... 8) A vazne, admini uz mu spravte tu sekciu 500L, nech nam to tu nekazi s krabicou na boty :lol: .
Maďare, neurážej mí autíčko, pokud se Ti nelíbí tak hybaj zpátky na Slovensko.....
guglagen
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 21:56
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Fiat 500L

Příspěvek od guglagen »

rogi píše:pre "guglagen" definuj čo je nový model a čo si pod tým predstavuješ :?: :!:
Chcel by som mať kľud od Slovákov. Dva roky jsem byl na vojně se Slováky a stačilo..všude byli, všechno znali....
bajo777
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 295
Registrován: 24 úno 2012, 20:08

Re: Fiat 500L

Příspěvek od bajo777 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To musela byt ina vojna, ze mas take tazke spomienky. Len teraz neviem ci si dostal cez drzku od MADARA, alebo od SLOVAKA? Este toto nam povedz a potom si uz zober tie tabletky.
BRAVO 2010, 1,4 66kW, Tempomat ,LPG BRC

Multiecuscan 2,2

excars:
Punto Mk2b 2003, 1,2 44kW
Punto Mk1 1996, 1,1 40kW
Panda Mk1 1988, 750i 25kW
Jarous1
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 18 úno 2007, 19:11

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Jarous1 »

guglagen: je vidět že o Fiatu moc nevíš, trh není jen česká republika.... Jak před lety prohlásil šéf koncernu Marchionne, že evropský trh půjde do kopru, tak měl pravdu. Zaměřil se na americký trh a jižní ameriku, kde Fiat prodává více než v evropě. Nemělo smysl investovat a chrlit nové modely, když nejsou zákazníci. Možná se Ti řevzetí koncernu Chrysler nelíbí, ale nebýt toho, Fiat by si prošel peklem. Počkejme na nové modely.

PS: a jestli máš nějakej rasovej problém, tak tady se na to vyser !
Fiat 500X 1.4 Turbo Multiair Lounge
Fiat Croma 1.9 JTDm FL
Fiat Stilo MW 1,9 JTD Active FL
ex Fiat Bravo 2 MJTD Emotion
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“