Moje Multinka - zubci

Představte svoje Multinky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
zubci
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 10 úno 2007, 19:11
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Moje Multinka - zubci

Příspěvek od zubci »

Tak jsem tu zas a mám dobré zprávy. Vysněné auto(MULTINKA)již mám.Koupili jsme ji v neděli 18.2.07,není to nafta ani LPG,jen čistej benzín.Jeto nádhera,kdo nejel v MULTINCE tak neuvěří.Interiér bomba!!!!Motorově pořádně nevím,ale určitě taky bomba.Musíme vyměnit rozvody a jiné drobnosti.Mám tam upadený motorek na stavění sedadla řidiče a ani se netočí.Tak nevím co s tím?
Později ještě ukážu foto. :P :D
S pozdravem Dejv
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Jo tak s tím motorkem to mám asi podobně, zatím jsem to nezkoumal ale sedadlo se nezvedá a hrčí motorek. Když jsem ji koupil tak to bylo v poho. Až budeš mít nové zprávy (jak na to) tak se ozvi. Dík.
1,6 16V BiPower
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Re: Miláček II

Příspěvek od Dodo-multipla »

zubci píše:Tak jsem tu zas a mám dobré zprávy. Vysněné auto(MULTINKA)již mám.Koupili jsme ji v neděli 18.2.07,není to nafta ani LPG,jen čistej benzín.Jeto nádhera,kdo nejel v MULTINCE tak neuvěří.Interiér bomba!!!!Motorově pořádně nevím,ale určitě taky bomba.Musíme vyměnit rozvody a jiné drobnosti.Mám tam upadený motorek na stavění sedadla řidiče a ani se netočí.Tak nevím co s tím?
Později ještě ukážu foto. :P :D
S pozdravem Dejv
jen se nelekni spotreby 8-9l naturalku :D
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

...a někdy i víc. Naštěstí koncem března se otevírá stanice CNG i v Brně...
1,6 16V BiPower
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

Alda píše:...a někdy i víc. Naštěstí koncem března se otevírá stanice CNG i v Brně...
tak to je dobra zprava
ale v Pardubicich ji meli otevrit do konce lonskeho roku a ted teprve pisou, ze maji vsechna povoleni :cry:
tak snad se taky v brzke dobe dockam
zubci
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 10 úno 2007, 19:11
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zubci »

No když vás poslouchám,tak neví jestli jsem se neunáhlil.Já moc nenajezdím tak naftu jsem zamítl a na CNG jsem nenašel čerpačku.Ale je pravda,že jsem mohl zatím jezdit s CNG bez čerpání!!
Prosímtě Aldo kam jezdíš tankovat CNG? :shock:
kaktusenka
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 zář 2006, 22:26
Bydliště: Karlsbad

Příspěvek od kaktusenka »

Alda píše:Jo tak s tím motorkem to mám asi podobně, zatím jsem to nezkoumal ale sedadlo se nezvedá a hrčí motorek. Když jsem ji koupil tak to bylo v poho. Až budeš mít nové zprávy (jak na to) tak se ozvi. Dík.
Taky mi od minulého týdne hrčí.
Až budeš tu sedačku pitvat, dej vědět, jak to dopadlo.
Dík
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Tankovat jsem byl za ty 4 měsíce co ji máme jen 3x.
1x Znojmo, 2x Prostějov. Taky jsme ji kupovali s tím, že budeme do doby než otevřou v Brně jezdit na benzín. Ale je fakt že jsem to měl zjištěný dopředu že ji budou stavět.
Na tu sedačku by se hodilo založit nové téma.
1,6 16V BiPower
zubci
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 10 úno 2007, 19:11
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zubci »

Alda píše:Tankovat jsem byl za ty 4 měsíce co ji máme jen 3x.
1x Znojmo, 2x Prostějov. Taky jsme ji kupovali s tím, že budeme do doby než otevřou v Brně jezdit na benzín. Ale je fakt že jsem to měl zjištěný dopředu že ji budou stavět.
Na tu sedačku by se hodilo založit nové téma.

Ta sedačka vypadá na další téma,ale teď to zatím nechci moc řešit až vyměním všechny rozvody a jinné.Pak se na to vrhnu.
Jo a díval jsem se na tu ventilaci,mně teda fakčí ta klapka a na pylovém filtru mám těsnění.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Naše Multinky“