+ pól od parkovaček

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: + pól od parkovaček

Příspěvek od xpettt »

proč + od parkovaček?kup si modul denního svícení a bude ti to fungovat,jak má,rozsvítí se pár vteřin po startu a zhasnou zapnutím potkávaček....cena cca 250kč... :shock:
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: + pól od parkovaček

Příspěvek od proch »

No, nemohl bys sem hodit nějaký link na modul, který nepotřebuje ovládací napětí od parkovaček (zadních světel, os. SPZ), já jsem takovej nenašel, zřejmě blbě hledám, dík...
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: + pól od parkovaček

Příspěvek od xpettt »

já ho kupoval v kamenné prodejně,připojuje se na + od spínačky.ještě se používá varianta + od spínačky,- se zapojí na + od parkovaček,ale to lze použít pouze LED do 2W,jinak začne parkovačka prosvěcovat....
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: + pól od parkovaček

Příspěvek od proch »

Já jsem o nějakých spejšl modulech ani nevěděl, zapojení jsem pořešil klasickým relátkem (rozpínacím kontaktem) Funguje to dobře, akorát se světla rozsvítí hned po otočení klíčkem a ne až po nastartování. Ale ten + od parkovaček je potřeba, aby to relé přepnulo když se zapnou světla...
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Odpovědět

Zpět na „Stilo“