Punto 60sx kubatura 1242 slaby vykon

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
firo
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 04 kvě 2013, 07:04
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto 60sx kubatura 1242 slaby vykon

Příspěvek od firo »

no tak ja jsem dojel z nemecka a zkousel jsem teda bez katu a uplne stejne tak jsem vse dal dohromady a jdu na diagnostiku
Reklama
 

Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto 60sx kubatura 1242 slaby vykon

Příspěvek od ludeco »

Máš správně nastavené rozvody? Já měl jednou o zub vedle a 120 km/h byl taky docela problém. Jelo to jak mrtvola a byl jsem rád když jsem v mírných kopcích udržel 80 km/h na 4ku s plynem na podlaze...
Se správným nastavením nemám u 60SX problém udržet nějakých 140 km/h na šestku i ve stoupání...
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Uživatelský avatar
firo
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 04 kvě 2013, 07:04
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto 60sx kubatura 1242 slaby vykon

Příspěvek od firo »

prave rozvody jsem kontroloval jeste jsem prave bral strobolampu abych se ujistil predstihem a vse sedi pali jak ma zitra jsem objednany na diagnostiku ale ja uz fakt nevim je to hruza jinak ja mam jen 5 kvalt. jinak jak jsem vcera jel dom po dalnici tak jsem prepl na benzin sice to bylo lenive a z 80 km/hod na 150 jsem to tlacil asi 3 az 4 minuty po plnem plynu :( ale uz tak uspech že se to dostalo na na tu rychlost jinal lidi jake mate barvu svicek? me se zda že mam chudou smes podle barvy a mam takovy nepravidelny volnobeh a kdyz v tom nepravidelnem volnobehu dupnu po plynu tak se to zakucka a pak rozjede
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“