žárovky a další účelný tuning

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

tak rychlosti totožné s prochem :wink: ... A jak říká, hold to nebude jako u oktávek, ale ta 6. bude fakt delší, což ti upřímně závidím už jenom kvůli spotřebě :wink: ...

Pavel II: No tak nakonec to s tím reprem dopadlo dobře a máš svatej pokoj než dolaďovat nějaký neorigo :wink: ...
Já bych ty dveře potřeboval něčím odizolovat, začalo to drnčet tak jsem se bál že repro KO, ale podržím plechy nebo plasty a je klid, hraje to krásně čistě, někdo nějakej nápad čím utěsnit?! Napadla mě skelná vata kterou izoluju barák, tak když už mi zbyla :lol: :lol: :lol:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Reklama
 

Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od elvis.jarous »

aby ti nerezonoval igelit za reprákem jako mě u oktávky kdysi. Jednou mi taky rezonovala membrána o přívodí kabílek ke koaxiálnímu repráčku.Pak jsem koupil jiný repro a MDF podložky a byl klid. Jenže to byla šit muzika už z výroby.
Fiátek hraje nádherně. Nejlepší je bigbít, jak kásně basujou byicí a basa. To jsem v předchozích autech tak neslyšel bo spíše vůbec jen doma na apratůře a ve sluchadlech KOSS je to teda nej a nej.
tak fiat samozřejmě nehraje :mrgreen:
6ti kvalt je fajn, hlavně aby se v něm něco nepo....
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od idefix »

Za ten reprák bys mohl použít i pěnidlo a vypěnit celé dveře :mrgreen: a nebo něco takového http://www.ahifi.cz/za-reproduktor/" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Tak jako ona ani příplatková muzika v O II nehraje zdaleka tak kvalitně jako stilouš, a souhlasím s jaroušem, podobnou kvalitu jsem poslouchal ve sluchátkách od KOSSu nebo Sennheiserech v cenách 1200+ :wink: ... na moje domácí audio to sice nemá, ale na to že to je nepříplatkovej standard, smekám až na zem :)

To ne, tohle není igelit ani membrána... vepředu u řidiče mi drnčí plech, podržím ho rukou a je klid... zapomněl jsem dodat že to drčí jenom zvenku, repro hraje krásně čistě :wink: ... vzadu ve dveřích mi drčelo to plastový obložení, to jsem vyřešil tím, že jsem do výplně napasoval sprej na zámky, tudíž ten plast nemá vůle a je klid :wink: ...

Edit.: tak díky idefixovi už vím co shánět, http://www.ahifi.cz/tlumici-material-stp-crystal.html, to je přesně to co potřebuju, něco antivibračního... ale pokud by někdo věděl o nějaký levnější variantě, vůbec bych se nezlobil :lol:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od elvis.jarous »

No drahá sranda. Možná by stačilo nalepit ipu :mrgreen: tak jako se lepí ze spodu na plechový dřezy aby nezvonili, když do nich teče vodička. Jde o to aby se plech vystužil takže celou plocu pořádně nalepit. Bude stačit nalepit lepící koberec . U nás se na něco používaj v práci ale nevim kde koupit.A nebo na siikonem nalepit koberec. šmitec. Nebo použít oboustranou lepící pásku od 3M
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Asi zkusím ten koberec, silikon i oboustranou doma mám :wink: ...
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Uživatelský avatar
jano2229
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 09 kvě 2013, 14:03

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od jano2229 »

Tiez som dal osramky nemamm denne svietenie takze svietim stale a cca kazde tri mesiace sa vypalili !!
niejaky typ na ziarovky ktore by vydrzali dlksie ??!!
Uživatelský avatar
judr
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 05 lis 2012, 11:37
Bydliště: SR

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od judr »

Nazdar, ja mám v parkovačkách led-ky, celkom dobré referencie som čítal na Xenesis TruMatch vraj je to neporovnatelné s Nightbreakermi alebo vision +kami. Nemám s nimi osobnú skúsenosť, ale oplatilo by sa to vyskúšať. Napr teraz som našiel nejakú akciu :) http://www.zlavomat.sk/zlava/75017-xene ... rc=catalog" onclick="window.open(this.href);return false;
Maj sa
Fiat Stilo 1.9 JTD
Uživatelský avatar
jano2229
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 09 kvě 2013, 14:03

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od jano2229 »

radili mi zeby som mohol dat xenony :D ale neviem ciby sa mohly dat aj do svetiel bez cociek
nap.tieto http://www.ledxenony.sk/products/hid-xenon-sada-h1-h7/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ledxenony.sk/products/hid-xe ... -h7-6000k/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
judr
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 05 lis 2012, 11:37
Bydliště: SR

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od judr »

Na tie xenony rovno zabudni :D Už si videl jak to oslňuje bez čočky?
Mne sa vidia tie Xenesis ako najlepšia možnosť, a hlavne to máš klas. halogénovú žiarovku...s xenon lookom :) Nechcem im tu robiť zas reklamu ano :mrgreen: ja by som ich na tvojom mieste vyskúšal...
Fiat Stilo 1.9 JTD
Uživatelský avatar
xpettt
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 16 led 2012, 19:57
Bydliště: Ostrava

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od xpettt »

Xenony úplně v klidu,je třeba jenom pořídit H7R do parabol a správně seřídit...není to sice podle zákona......ale radši budu vidět... pokud chceš,dám ti kontakt na prodejce za dobrou cenu,teď sem to dával do alfy...
jo...a dej 4300K,pokud nechceš být frajer a balit kundy na modré,či fialové světlo.. :D
koupil sem sadu 6000K a už to hůř svítilo na vodě...ale každého věc...
Petr,Stilo 1,9 jtd,alfa 156SW,1,9 m-jet 110kw,Lancia Thesis 2,4jtd 110kw
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Tak lehce oživím toto téma... Bez 12 dní po roce (kdyby se někdo ptal vedu si statistiky i o počtu mytí auta :lol: ) umřel NightBreaker v pravém světle, což je kromě xenonu rekord můj i lidí v mém okolí... no než jsem koupil novou praskla i druhá :lol: :lol: ... tak když už, zkoušelo se formou zapůjčení i něco jiného, kromě philips X-treme Vision za nekřesťanský peníze jsem nenašel značkovou ani no-name žárovku která by dosahovala kvalit NB... žel tohle jsem zjistil až když jsem nerozvážně honem koupil osram coolblue intense co byly skladem... Příjemný je bílý světlo který vydávají, svítivostí jsou na tom sice líp jak obyč ale proti NB bídně... Kužel je o dobrých 8 metrů kratší a šířkou je tak o 1-2m užší... Ale co člověk nezkusí nezná :roll: ... Takže příště už do stila jen NB :wink:

P.S.: pokud někdo kupujete žárovky v autokelly, bylo mi řečeno ať si schovám fakturu že při takhle drahých žárovkách (500+) se dá řešit reklamace, je v 90% uznána 8)
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Odpovědět

Zpět na „Stilo“