Jak sundat zpětne zrcadka?

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
stelon
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 čer 2012, 16:08

Jak sundat zpětne zrcadka?

Příspěvek od stelon »

Mam dotaz nenašel jsem to tak se omlouvam jestli to tu někde je.Jak sundam cele zrcadka ty bočni na dveřích myslim cele i stim platem co je na dveřích jestli to je jednoduche diky za rudu chtěl bych to polepit carbonovou folii ten plast je už taky vybledli nevite jestli není někde naky ńavod jak to polepit dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: Jak sundat zpětne zrcadka?

Příspěvek od Babis »

zrcátka sem ještě nesundával, tak nevim, ale jestli se ti s tim nechce srát, tak můžeš zkus taky tuhle variantu - http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=6&t=613" onclick="window.open(this.href);return false;

já to natřel klasika Regumem a vypadá to pěkně
Fiat Punto 60sx '96
Lizzy
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 19 srp 2010, 18:57

Re: Jak sundat zpětne zrcadka?

Příspěvek od Lizzy »

ja si uz nepamatam, ako som to konkretne daval dole, ale viem, ze s tym nebol absolutne ziadny problem. niekto mi totiz urval lave spatne zrkadlo a menil som to. nevidel si tam nejake skrutky? iba kebyze sa na to kuknem dnes doma, ked nezabudnem.
Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat zpětne zrcadka?

Příspěvek od ludeco »

Musím říct, že ze zrcáDek jsem šel teda do kolen. To je snad první třída...ale k věci. Opatrně stáhni gumovou krytku páčky na nastavení zrcáDek, odšroubuj matku, sundej plastový kryt (má packy na spodku tak je neulom, jsou zasunuté za tapec), odšroubuj šrouby. U posledního doporučuji zrcáDko přidržovat, jinak ti spadne na zem...
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“