Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od HIISS »

No pekna ucast,bodaj by vydrzala a rekord z ORavy sa prekonal,napad s udalostou na FB to bol len tak,nevadi ak je aj zatial nahlasenych viac ludi..ved ak sa nieco robi tak sa do toho dava vsetko tak ma to len tak napadlo ale podmienka to neni,,no cim viac bude nas..mame o zabavu viac postarane..a bude to vydareny rocnik..cize zas skromny by som nebol ;-)..ja len preto ze skupina jedna od Trencanov ak sa nemylim je uz vytvorena na FB tak mohla udalost viest od nich,no ak nedaju vyjadrenie zbucham ja mozno nieco
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od kovvalsky »

one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od HIISS »

Ok super popridavajte sa tam kazdy kto je registr. na FB a zdielajte,aj kvoli tomu aby ostatny videli ze sa tam chysta aspon zatial slusna kopka ludi a nieje to o cisle len 10..ak nezabudnem a budem mat cas napisem to aj v SZ kazdemu kto potvrdil ucast..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od peter963 »

pepaxx uz to mas poslane.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
puntiak
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 črc 2013, 18:41

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od puntiak »

Dobre aby som to upresnil tak berem 3 trick velkosti L a jedno tricko velkosti M
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

- chalani, čo sa týka zrazových nálepiek, bavil som sa s Beckerom, je ochotný ich dať spraviť, týmto mu chcem poďakovať za ochotu :wink: ... budú sa robiť podľa tej jeho, čo má v zadu na okne, velkosť bude už tých spomínaných 10 x 5 cm.
- ďalšia vec, Kovvalsky bude zrejme na mieste už v piatok, ak by sa niekto k nemu chcel pridať, kludne môže, v kempe je dostatok miesta, ale na piatok sú voľné už len unimobunky alebo stan, treba s tým počítať :wink: , takisto sa tam v Piatok ukážem asi aj ja, porobili by sme nejaké prípravy na sobotu, pomoc ponúkol aj Becker, uvidíme čo bude treba.
- potom, máme v pláne na zraze spraviť aj burzu náhradných dielov :!: , takže kto má doma niečo nadbytočné tak doneste, buď sa na to vyhradí zvlášť miesto, alebo si to každý rozloží pri svojom aute. Odporúčam pripraviť si aj nejaké cenovky dielov.
- ďalej chcem poprosiť, aky by niekto vedel bližšie info o tom letisku vedľa Rudna, nech sa ozve, neviem totiž na koho sa obrátiť. Tiež ak by mal niekto možnosť doniesť kužele na slalomovú trať, ak nie poriešime to nejakými flaškami, ale kužele by boli lepšie...
- a ešte ma napadla taká vec, kedže tá účasť vyzerá na fakt velké číslo, možno by nebolo od veci, osloviť aj nejaké firmy, že by si na zraze spravili reklamu a zároveň venovali nejaké drobnosti do súťaží, resp. darčeky. Ja som písal adminovi tohoto fóra, s myšlienkou príspevku nejaký reklamných predmetov, no bez odpovede, skúsim napísať ešte druhému. Pepaxx skúsil osloviť aj Fiat v Trenčíne resp. v Prievidzi, uvidíme, či z toho niečo bude...ak máte vo svojom okolí niekoho známeho čo pracuje v biznise okolo autodoplkov atd. skúste ho osloviť :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od pepaxx »

peniažky na tričká pomali prichádzajú...prosím pánov ktorý neuviedli do poznámky svoj nik nech mi potom pošlú sz s ich skutočným menom aby som si to vedel zaradiť zatial ide o
krupa matej
mudrík ladislav
gajdoš zdenko
bolček marek
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od HIISS »

Ak sa mozem pripliest...Zdenko Gajdos je ZMTUNER,Laco Mudrik je Laci77
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Laci77 »

Zdravim, viem ze to tu asi nepatri,ale co uz :lol: Keby niekto chcel tak mu mozem doniest do Rudna neake vecicky na mk2b,a to- Turbo na 1.3 MJT 51Kw, R15 elektrony zn.RONDELL, sedacky klasicke skarede :mrgreen: , Kulisu riadiacej paky, original radio na kazety BLAUPUNKT-len ho treba odkodovat.., A komplet kurenie.pre blizsie info na sz
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od HIISS »

K tej burze..nemyslim si ze je to najlepsi napad..dobre niekto tuna chce co najviac rozvetvit program a vymozenosti,ale preco nie? raz sa mame stretnut za celi rok..cas bude utekat rychlo a mam obavy aby sa nezaplnil mnozstvom casu co sa tyka burzy a kecania kolo tychto veci ako skor programu ktory sa tyka zabavy a podobne..niekomu mozno tu usetri dopravu akoby to mal posielat..ale neviem nemyslim si ze je to najlepsi napad,ak to ma prebehnut rychlo tak v poriadku.Ine by bolo ak by boli ludia medzi sebou dohodnuty co od seba kupuju..stretnut sa vymenia to z auta do auta a bodka..ale zas aby sa tym zaplnal cas,nebodaj nosily velke veci ci sa mozno predaju..podla mna skoda casu a zbytocnost.Radsej venovat pozornost ubytku nech to sa poriesi na zaciatku,spanilka,pokec,posedenie,sutaze,vecer grilovacka myslim ze nuda nebude a kopec inych veci
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Grent
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 09 dub 2013, 23:00
Bydliště: Rybany

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Grent »

K mojej učasti neviem či to napisať sem alebo ešte niekomu do správy ale zatial aspoň takto .. neviem ako budem mocť lebo sa zda že presne na ten víkend budem musieť odísť ale ešte nič nieje isté tak pokial s abude dať tak prídem pokial nie tak bohužial zatial asi tak ..
Punto mk1 55SX r.v. 96
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Laci77 »

HIISS-preco si myslis ze som pisal tie veci,ak niekto nieco chce tak mu to donesiem.Nemysli si ze ja tam dotrepem polovicu auta a rozlozim to do stanku ako na neakej trznici :lol: Myslim si ze vymena neakych dohodnutych dielov nezaberie ani len 10 minut,takze ziadne obavy pani :wink:
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

Na burzu ND som vytvoril samostatnú tému :arrow: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=73&t=21005 , tam si môžte písať kto čo má na predaj, alebo chce kúpiť a zároveň sa dohodnúť na cenách, ako Laci píše, nikto nemá v pláne robiť zo zrazu tržnicu, ale bude nás tam dosť velký počet ludí s celého Slovenska, a mnohým by to mohlo pomôcť :wink: a ušetrili by zároven za poštovné.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od pepaxx »

inak páni tento výkend som bol na rudne všetko ok až na vodu ktorá je dosť špinavá ale tak okúpať sa dalo v rámci možností...každý piatok tam je disco, a žije to tam sobota je taká poslabšia ale tak dá sa...
bol som pozrieť aj na tom letisku má zhruba 500m tachometrových, je dostupné aj ked na začiatku je rampa ktorá je otvorená a nevyzerá že by niekedy bola zavretá snád len tolko...
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Laci77 »

Aby nam tam neake lietadlo nechcelo pristat :lol:
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“