Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Marecino69 »

Romandinho- tak by sme sa mohli niekde stretnúť. Trebarz na parkovisku pri bille to je po ceste a odtiaľ setci spolu. Treba len dohodnúť čas a deň ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Pepoxx »

kovvalsky píše:
Pepoxx píše:jj so segrou a sesternicou :D to by som si dal :D
Dohod nieco matovi ten je bohaty ma dve auta :D :lol:
sak segra ma "svoje" (moje) tak naco by jej bol chlap :D normalne ma dnes poslala do roboty na seate ze si umyje cabrio a pojde do TN :D no a aj sa tak stalo... som pod papucou
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

:lol:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

- tak som doma z Rudna, tak poporiadku:

- najprv, čo sa týka poplatkov za vjazd do areálu a poplatku za ubytovanie. Tam mi bolo povedané, že sa to vyplatí všetko spolu v nedeľu pred odchodom, takže budeme od každého z vás potrebovať na mieste vyplatiť sumu, ktorý si vypočítate podľa cenníka :arrow: http://www.camping-nrudno.sk/center.php ... ik&lang=sk" onclick="window.open(this.href);return false; , čiže príklad: prídete dvaja v jednom aute, budete nocovať v stane, zaplatiť by ste mali 2€ za auto+1,90€ za stan - teda spolu 3,90€ :wink: , snažte sa to každý vypočítať dopredu podľa cenníka, aby sme tým na zraze nezabíjali čas ...
- potom Tý čo sa chystáte prísť už v piatok. Pri vjazde do kempu, povedzte na recepcii, že idete zároveň aj na víkendový Fiat Punto zraz, oni vás potom budú navigovať na miesto, ktoré bude vyčlenené iba pre nás. Aby ste si v sobotu nemuseli sťahovať stan :wink:
- miesto pre nás bude vymedzené páskou, pekne pokosené, budeme všetci pekne pokope, nezáleží či budete stanovať, spať v aute ,alebo nocovať v okáli. Jedine partia čo má ubytko v unimobunke bude trošku mimo nás.
- potom, v sobotu je možnosť spoločného obedu, dohodli sme sa v kempe tak, že kovvalsky v piatok pozrie aktuálny jedálniček, a vyberie 2-3 jedlá, aby si oni vedeli nakúpiť suroviny na sobotu. Reštika s pizzerkou a velkou terasou je hned vedľa miesta, kde budeme zhromaždený, mali by sme sa tam zmestiť aj všetci naraz.
- dalej, v mieste kde budeme mať autá, stany, sú za doplatok 2,50€ vyvedené elektrické prípojky, čiže nebude problém nabiť si mobil, alebo notebook, prípadne pustiť hudbu :wink:
- fúú...čo ešte...bol som sa previesť čiastočne trasou kadiaľ pôjde spanilá jazda(N.Rudno - Bojnice - PD - N.Rudno). Pre tých čo to nepoznajú, máte sa fakt na čo tešíť, velmi pekná trasa plná parádnych výhľadov, zákrut, nový asfalt a k tomu prejazd priamo cez Bojnice...paráda :P

- a po dlhom hľadaní, sa mi podarilo nájsť aj to záhadné letisko. Nachádza sa kúsok pred Rudnom smerom z Bojníc, je pekne zašité, ale prístupné, síce sa ide asi 200m k nemu po kamennej poľnej ceste, ale nič strašné. Letisko, je dosť veľké, ale aj dosť krivé, čiže nejaké vážne šprinty by som nedoporučoval :wink: , skôr by sme tam chceli spáchať autoslalom, resp. jazdu zručnosti a spoločné fotenie. Zisťoval som aj komu patrí, vraj by ho mal vlastniť starosta dediny kúsok od Rudna, vraj je to staré družstevné letisko. Podľa toho ako to tam vyzerá(odpadky, stopy od gumovania atd.), to vyzerá, že sa tam chodí celkom bežne jazdiť, aj v kempe mi spomínali, že pokiaľ nebudeme robiť somariny, nemal by byť problém a netreba ani toho starostu kontaktovať.

...takže tak... keby niečo, pýtajte sa, pridávam ešte niekoľko fotiek z kempu a letiska.

Cesta ku kempu:
kemp cesta.jpg
kemp cesta.jpg (121.23 KiB) Zobrazeno 3311 x
Vstup do kempu, recepcia:
kemp vstup.jpg
kemp vstup.jpg (93.53 KiB) Zobrazeno 3311 x
Mapa kempu:
kemp mapka.jpg
kemp mapka.jpg (109.04 KiB) Zobrazeno 3311 x
Ihrisko:
kemp ihrisko.jpg
kemp ihrisko.jpg (73.13 KiB) Zobrazeno 3311 x
Plocha kde budeme:
kemp plocha.jpg
kemp plocha.jpg (101.17 KiB) Zobrazeno 3311 x
Letisko:
letisko1.jpg
letisko1.jpg (107.16 KiB) Zobrazeno 3311 x
Letisko:
letisko3.jpg
letisko3.jpg (79.99 KiB) Zobrazeno 3311 x
Príjazd na letisko:
letisko4.jpg
letisko4.jpg (79.25 KiB) Zobrazeno 3311 x
Výhľad z letiska na N. Rudno:
letisko2.jpg
letisko2.jpg (102.49 KiB) Zobrazeno 3311 x
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
ZMTUNER
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 pro 2010, 00:15
Bydliště: PRIEVIDZA

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od ZMTUNER »

pekne si to zreprodukoval!!!! :)
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od HIISS »

Tak sa tesim,Uz sa to pomalicky blizi tak dufam ze pridu vsetci co ucast prislubili..a nezredukuje sa to na polovicu a podobne ako to zvykne byt.
Len tak pre info pre vychodniarov..Ja navrhujem respekt odchadzam osobne z KE o 5:00 najneskor,nemam problem so vstavanim,ale cesta tak 4h a nieco cez 300km..cize vychadza to na 9:00 este sa clovek niekde zmota ci pocas cesty ci ak dojde do ciela takmer ,takze cas moze sa navysit..Nerad by som siel sam z vychodu cize bolo by dobre ak by ste prijali ostatny cas a sli sme spolu aby sme tam prisli ako tak nacas.
Takze priklad od Agip pri rybe 5:00 odchod


Tatranec tu daval poznamku ze niekde po ceste sa stretnut,napad to je pekny ale taketo stretka a spajacky ..su o navysovani casu..a neviem ci to je najlepsie,preto ako som aj pisal davajte si nato ostatny pozor aby ste neprisli potom na zraz tesne pred obedom.Radsej chodte taky cas este skor ak je to mozne alebo chodte sami..nech sme tam cim skor pokope a sa necakame dlho na mieste .
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od becker »

8) len pozor pri vstupe kto ma nizko podvozok
Facebook-Robert Beker Pechac
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Marecino69 »

Nazdar borci. Je mi to luto ,ale zrazu sa nemozem zucastnit pretoze kolega co ma mal zastupit v praci nebude moct prist do prace cize to padlo namna. Dufam ze si to poriadne uziete a hlavne narobte vela, vela fotiek :D
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

becker - keby mal niekto ozaj problém, tak nech sa skúsi spýtať či ho nepustia tou druhou bránou, čo je hned vedľa cesty.
Marecino69 - škoda :|
HIISS- odkaž pre teba od Tatranca :D :
Zrejme pôjdete po severnej D1 - (KE, PP, RK) potom cesta MT, PD, Bojnice, Nitrianske Rudno.
Mesto Poprad (a Tatry) diaľnica obchádza, netreba "zliezať" a zdržiavať sa.
Pred diaľničným tunelom Bôrik (krátky, ani nie kilometer dlhý tunel za Svitom) je malý motorest s parkoviskom.
Tam môžem čakať napríklad od 6:15.
Ak chcete, zastavte na minútku, ak nie, zablikajte, pôjdeme ďalej spolu.
Keby sme sa minuli, a zbadáte cestou podozrivé indivíduum na Putne 2012, hoďte po mne fľašu od piva (prázdnu; plnej by bola škoda!) a hneď budem vedieť, kam máte namierené.

Vivat Fiat!
P.S.
- ešte som zabudol, chalani dajte mi vedieť ak má niekto možnosť zohnať kužele na autoslalom, resp. jazdu zručnosti , pýtal som sa na to v kempe, no tam majú iba 8 ks, čo je málo, tak sa skúste na ne popýtať v okolí, napr. ak máte niekoho známeho v autoškole alebo u cestárov.
- a za ďalšie, pôvodne sme sa snažili s kovvalskym vyrobiť mega gril, na ktorom by sme mohli všetci naraz grilovať... no nakoniec to asi nevyjde, pribalte si teda, tý čo máte, zo sebou aj grily a uhlie, nech tam večer nehladujeme :) ... kto gril nemá nevadí, nejako sa podelíme, ved sme ludia :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
SskokK
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 01 úno 2012, 14:47
Bydliště: Nová Dubnica

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od SskokK »

Takze na koniec mal by som dojst aj ja, ale bohuzial len na sobotu. Okolo 16-17tej budem musiet padat naspat domov, lebo praca vola bohuzial :)... kedze som ja z Novej Dubnice, tak pojdem cez Ilavu do Nit. Rudna :) keby mal niekto chud sa pripojit mal by som byt v Ilave cca 8:30, tak napiste SZ a mozme sa stretnut pred Lidlom v Ilave :)
"NOW" Citroen Xsara Picasso 1.8 16V :)
"EX" Fiat Punto Mk2a 1.2 16V :(
"EX" Fiat Punto Cabrio 1.2 16V :(
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Matto »

SskokK- aj tak dobre že aspoň tu sobotu môžeš ... to stretko v Ilave pri Lidli, čítaš my myšlienky, akorát som to chcel napísať :) ... môžeš teda so mnou počítať, akorát by som to možno posunul o pol hodiny na 8:00 ... napíšte aj ostatný čo pôjdete smerom od ZA, môžme sa všetci počkať a ísť do Rudna v kolóne, je tadiaľ ozaj pekná cesta :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od peter963 »

Co sa tak dohodnut presnejsie na tu sobotu,ktory idu z ke a okolia na zraz?
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
SskokK
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 01 úno 2012, 14:47
Bydliště: Nová Dubnica

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od SskokK »

Matto Jasne neni problem to posunut :) dajme ze zajzd pri tom Lidli v Ilave medzi 8:00 az 8:15. Veru je to krasna cesta, ked som mal este Punto Cabrio tak tam som sa v vedel dobre vyblaznit :D
"NOW" Citroen Xsara Picasso 1.8 16V :)
"EX" Fiat Punto Mk2a 1.2 16V :(
"EX" Fiat Punto Cabrio 1.2 16V :(
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od Romandinho »

Pre pánov z Bratislavy, Trnavy, Piešťanov a Trenčína som založil tému aby sme sa dohodli kde by sme sa postretávali aby sme šli spolu :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Ru

Příspěvek od PetkoPN »

Matto dopis aj mna na zoznam pachatelov, pridem len na sobotu, bo povinnosti mam.
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“