Connect nav (radio s navigací) Fiat Stilo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Connect nav (radio s navigací) Fiat Stilo

Příspěvek od ondrasdnb »

Čaute. Než začnu předem se omluvím že možná vytvářím téma které už se několikrát řešilo ale nedošel jsem po dlouhém čtení k závěru. Mám ve stilu originál rádio s navigací (barevný display) s FW 7.5. Rádio zapnu klasicky najede tabulka s varováním že nemám vloženou sim kartu ta asi po 2 vteřinách zmizí a pustí se rádio. Háček je v tom že mi naskakuje ještě jedna tabulka (v angličtině) která mě vyzývá ke vložení SETUP CD. Nejsem nejlepší angličtinář ale po překladu jsem pochopil to že mám nastavit jazyk pro hlas navigace. Menu a vše mam v Angličtině a ani mi to nejde změnit na žáden jazyk. Jakmile chci jazyk změnit tzn. vyberu například italštinu a dam ok naskoči tabulka at vložim SETUP CD. Takže tam mám pořád angličtinu. To mi ale nevadí protože angličtinu tam chci ale vadí mi ta tabulka která tam naskočí při zapnutí rádia a pokážde ji musím potvrdit (ENTER, nebo ESCAPE). Podle čtení na forech jak to s těmi jazyky funguje jsem došel jen k tomu že bych si měl sehnat to SETUP CD. Na mnoha fórech byly odkazy ke stažení jenže všechny jsou staré a pokažde se mi objevila stránka File not found a podobně :( Chci se zeptat jestli někdo nemáte tento SETUP CD a bylo by možné poslat např emailem obraz k vypálení díky čeho bych mohl tuhle chybu odstranit a nebo jestli nevíte jak se s tím dá ještě něco udělat. Pak už mě napadá pouze autorizovaný servis ktery tyhle SETUP CD určitě má.
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Connect nav (radio s navigací) Fiat Stilo

Příspěvek od idefix »

http://www.gabriel-net.de/forum/showthread.php?t=12714" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od radekrat »

Čau. Napis mi PM, at na to nezapomenu. CD mám v autě, takže bud se můžeš stavit nebo ti udělám img CDcka a někde nasdilim ...

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Re: Connect nav (radio s navigací) Fiat Stilo

Příspěvek od ondrasdnb »

tam jsem hledal a odkazy jsou nefunkční
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
Uživatelský avatar
tatko Tom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 421
Registrován: 08 úno 2018, 12:05
Bydliště: Prievidza

Re: Connect nav (radio s navigací) Fiat Stilo

Příspěvek od tatko Tom »

Nemáte niekto prosím návod tohoto autorádia v češtine / slovenčine?
Ďakujem :)
2004 Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD (84.5 kW / 115 PS
Multipla JTD r.v. 2005 (zabavila mi ju manželka a učí ju na benzín :D :D :D )
Punto 1.9JTD - - r.v. 1999 - EX)
(Punto 1.1 - r.v. 1995 - EX)

...
Škoda 120 LS
Wartburg 353
...
Odpovědět

Zpět na „Stilo“