MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

tak vidím že finišuješ ak nie je tajomstvo za koľko si zohnal ten komplet koženný interiér?...zaujíma ma to lebo mám jeden na predaj a vôbec neviem koľko pítať
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Pepaxx : SS 8)

Tak niekolko fotiek na novych papucach na rychlo ktore som cvakol cestou do prace.Nazor urobte si sami :)).Co by sa dalo este tak znizovat a vysunut aspon zadok dovonku.Ale asi ani len pruzinami nebudem tomu pridavat,tak som aspon dostupnejsi,mozno este podlozky mozno nie..kazdopadne opat sme sa niekam posunuli..a popravde som spokojny.Este riesim loga na kritky kolies ktore nemam zatial osadene..navrh je uz pripraveny a tak isto nova web stranka-nalepky mini ktora bola na vrchu celneho skla vpredu a sa strhla pri oblepovani auta-v lakovni.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) HIISS dne 30 kvě 2014, 05:44, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PunTUN »

palec hore kamarát :wink: je to cukrík :D
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Banshee »

Perfekt! tesim sa na videnie nazivo 8) ,to aby som svoje zaprasene umyl :oops:
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
SskokK
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 01 úno 2012, 14:47
Bydliště: Nová Dubnica

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od SskokK »

Fakt parada, nadhera :) krasne tam zapasovali tie disky k tej farbe
"NOW" Citroen Xsara Picasso 1.8 16V :)
"EX" Fiat Punto Mk2a 1.2 16V :(
"EX" Fiat Punto Cabrio 1.2 16V :(
PaulGT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 222
Registrován: 12 črc 2010, 20:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PaulGT »

Pekne to ukazalo vsetko .
Ale otazka do plena aku mas teraz brzdnu drahu ? lebo 15tka uz sa ukaze na brzdnom ucinku a 16tka deto mam to oskusane u seba a neporovnatelny rozdiel bol ked som obul 14tku disk ktory ma byt a 15tku
Cize otazka znie preco si neriesil uz kotucovu zadnu brzdu ?
Tuning je pekny ale nech je aj Bezpecny :D
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od MING »

Ako si na túto motorizáciu dokázal zapísať R16? :shock:
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

som rád že si zvolil 16 ky vyzerá to super...možno gumy by som dal len 40 ky...ale dobre je to aj na tých 45 kách

super celkový dojem palec hore...ešte jeden dotaz mám...nepáči sa mi to vybranie na otváranie kufra v zadnom nárazníku inak to vyzerá super...páči sa mi palec hore :o
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

MING
S tym zapisom to by kazdy chcel vediet :D,ale pomoct ti s tym nedokazem aj keby som chcel :))..ale bude to uz zaciatkom tyzdna v papieroch.
Pepaxx
srandista s tym vybranim :D,to neni na otvaranie kufra ale pustam z tamat bombony z kufra pri prejazde po asfalte na zraze :D
K tym gumam zamyslal som sa aj nad 40,dalo sa nieco kupit a cena nebola az taka zla,ale za prve uz 16 je nadmieru moc na auto..napravy davaju dostat..a ist este nizsie neviem radsej nie..zvlast som pozeral aj na medzeru medzi falcom a gumou a nechaval si rezervu kebyze to neznizim nech to neni az taka koza,hoci nevravim ze nieje ale mohla by byt kludne aj viac.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Baron »

Ahoj, vyzera to brutalne :). Prosim ta ako si tam daval SPZ. vidim ze nieje chytena na ramiku ale len tak bez. Hrozne sa mi to lubi chcem to aj ja spravit. Vrtal si do SPZ diery a potom samorezkou do narazniku? alebo si to tam nalepil?. A nevies mi poradit odkial mas tie veterne clony okien? A ako sa tam istaluju? kedze to tiez planujem nahodit z ciernymi foliami :ň. Dikes :wink:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Baron
Nie ziadne vrtanie a samorezky :D to by som sa hanbil za takuto volbu :D,je tam obojstranna paska urcena na bočne listy dveri,ma zelenu ochrannu foliu,kupil som ju v carfuri medzi ND na auta,neviem ako sa vola presne uz.Je nadmieru silna cize nehrozi aby vypadla..skor ju pokrivis ak ju dole budes chciet dat.Tie deflektory okien kupis hocikde v roznom e-shope ktory sa zaobyva dielmi na auta bez rozdielu na znacku.Montaz jednoducha das dole okno supnes nan,a medzi tesnenie a deflektor po dlzke -krajoch vymedzis dvoma plieskami v baleni.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Baron »

Diki, cez vykend sa do tych SPZ pustim:), aj som si myslel ze tie SPZ si lepil kedze vrtanie ani mne nevonia plus zeleny by mali vyhrady ako ich poznam. A tie deflektory objednam plus dam nahodit folie znamemu ktory to aj lepi takze usetrim :)
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Chalani chysta sa niekto do Trencina tento vikend respekt. Piatok-Sobota na zraz ktory sa tam kona? Piste ak niekto tam ma v plane ist alebo hlavne z vychodu..premyslam aj ja..si urobit vylet.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Hannibal »

Interiér pecka, kola za mě nic moc - ať už rozměry nebo design. Myslím, že 15" klasických tvarů v kombinaci s nižším podvozkem by autu prospěly víc...
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

V pohode ja prijmem hocijaky nazor..nemam dovod sa hnevat,doposial uprimne si jediny kto od nahodenia novej obuvy sa mu to nepaci.Ale kazdy sme na iny styl uprav.Ako som spominal nechcel som velmi riesit podvozok..a pri limcakoch a sirokych diskoch treba to riesit.Kompletny podvozok najlacnejsi stoji zrejme naprd,a kvalitny do tak stareho auta nehodlam kupovat za 500E a vyssie.Radsej to necham na seriovych tlmicoch atd a vydrzi to viac,aj s dokupovanim nahradneho dielu po kuse bude mensi problem.Uz toto vsetko ma stalo riadne prachy,nehovoriac o minulosti a upravach.Za posledny rok od maleho tukanca ktory aj ten zavrzgal penazenkou+nedavno menene ramena loziska atd a teraz lakovacka,disky gumy nove,kozene sedacky atd..skoncil som pri peknemu cislu...kde malo kto sa moze prirovnat.A v zime by s tym bola tragedia kedze tak ci tak by to bolo nizsie aj na stelovaku kedze su pruziny kratsie.Tak ako na kazde ine auto aj toto sa daju dopasovat rozne disky,no po zvazeni som sa dal opat na lestene,aj vzhladom k tym dovodom co som vymenoval ale aj stale neviem si odpustit ze k tej zlatej mi lestene strasne pasuju...nevedel som sa rozhodnut co tam dat,skladove zasoby su mizerne unas,a presiel som uplne kazdy jeden e-shop.Nic nebolo a kedze som chcel uz nech je vidiet nejaku aj zmenu ak do toho riadne investujem..tak som skoncil pri 16.Rozmyslam este momentalne o podlozkach..hlavne zadok vypodlozit,v pripade aj malicko predok..nech to odzadu neposobi troska utopene..inak som spokojny.Disky dali tomu smrnc.a vacsi ako predchadzajuce..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“