Stav při koupi -DFP, dvouhmoty -serviska

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Stav při koupi -DFP, dvouhmoty -serviska

Příspěvek od drahysa »

Uvažuji nad nákupem Cromy 1.9 110 kw r.v. 2010 a zajímalo by mne co jsem schopný zjistit ze servisky? případně z ecuscanu. Zajímalo by mě zda byl měněný filtr pevných částic nebo dvouhmota. Nájezd bude min. 145 000 až 200 000 to je přesně na té hraně, na výběr je z více ojetin.
Případně na co bych si měl dát pozor a co jsem schopen zjistit diagnostikou na místě a nebo má větší smysl rovnou zajet s favoritem do autorizovaného servisu.
Děkuji
Reklama
 

Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Stav při koupi -DFP, dvouhmoty -serviska

Příspěvek od lukynen »

vše je o ceně a pochybuji že za 4 roky bude spojka a dvouhmota dělaná.
Filtr nevím jestli zjistíš a počítej s tím že to co je u nás normál na bazaru je stočené na 130%
Krom ted aut u steinera -jsou to vládní auta z tálie ;)
drahysa
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 05 srp 2009, 14:06

Re: Stav při koupi -DFP, dvouhmoty -serviska

Příspěvek od drahysa »

přesně to jsem myslel :-)
Jinak už je doma a řeším výměny olejů a rozvodu atd:-)
Pravdou je, že jezdilo v Itálii a evidentně z venku to není žádná pecka a sem tam je nějaký šrám z boje. Interiér taky něco zažila čekal jsem že to bude horší, někde jsou stopy po montáži vysílaček atd. (plasy vyměním a snad i stropnici). Auta ani nebyla moc umytá ani vevnitř vyčištěná, bazarista rovnou řekl, že za ty penize co na tom mají to ani nemá cenu čistit a něco dělat.Avšak za ty peníze dobrý kup, servis pouze originál a v motorové části vše naleštěné, evidentně na servisu se nešetřilo. Motor si jen pobrukuje a se spojkou ani dvouhmotou není zatím problém. Servisáka jsem měl s sebou a auto jsem dovezli i k Dojáčkovi na servis aby to vzal na zvedák a prošli jsme podvozek.
Pouze vůle na táhlu řízení, čili investice 2x300kč.
Zatím jsem se svezl pouze cestu domů ale pocit z jízdy parádní. A vše funguje jak má.
Teď jen vyřešit drobnosti a bude hotovo :-)
Odpovědět

Zpět na „Croma“