Originalni autoradio Blaupunkt a spatna kvalita signalu

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Originalni autoradio Blaupunkt a spatna kvalita signalu

Příspěvek od turbom »

Ahoj, mam problem s prijmem signalu v originalnim autoradiu v moji Mk2. Signal dost vypadava, je nestabilni a obcas treba minutu vyhledava signal.
V celem miste moji standartni jizdy mam vyzkousene, ze signal v MK1 je po celou trasu cisty a temer nevypadne. Bohuzel v Mk2 s orig autoradiem je to otresne.
Myslite, ze je to muze byt autoradiem a jeho kvalitou prijmu nebo je problem jinde? Displej take neukazuje nejake symboly, takze nacate urcite je.

Antenu jsem daval novou Calearo.


Mam tu radio Kenwood, bohuzel kabely a konektory v orig. jsou uplne jine. Takze budu muset nekde sehnat redukce, konektory a teprve pote vyzkouset kvalitu prijmu s nim.
A v kufru mam orig SW.

diky
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
Reklama
 

Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Originalni autoradio Blaupunkt a spatna kvalita signalu

Příspěvek od Cabuto »

zdar hele z mojí zkušennosti to origo rádio není moc dobré ale ža by zas až tak to asi ne ale když si měnil anténu doufám že si měnil celej kábl až k rádiu mohl by totiž bejt špatnej on ale pokud ti vynechává už řádky nebo tak něco tak to se spíš poohlídni bud po nějakém jinem origo a nebo si tam dej jako já jiné a máš pokoj :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Re: Originalni autoradio Blaupunkt a spatna kvalita signalu

Příspěvek od turbom »

Radio mam asi rok stary celkem slusny. jen je problem s kabelazi. Ta originalni vubec nesouhlasi s mymi redukcemi.

Zkusim nekoho, kdo radia dela, at mi poradi, jak njelepe prehodit kabely .
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“