suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kovvalsky »

zdravim vas mam problem ktory potrebujem co najskor vyriesit nahodil som na auto 205-50 R15 pneu ked idem v aute sam mozem ist aj rally a nic nikde nesuchne ale ako nahle niekto alebo nieco dam dozadu pocitam ze tazsie ako 60 kg hned pri prechadzani cez priehlbiny na cestach ked sa auto tak zhupne nieco my dost suchne zrejme to je pneumatika kedze som dozadu dal znizene pruziny tak chcem pocut ak niekto mate dajaku radu co mam spravit lebo ta guma sucha len o ten lem ktory je z vnutornej strany blatnika nie o cely blatnik rozmyslal som urezat to kedze je to pozinkovane hrdzavet by to nemalo
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
kubito
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 263
Registrován: 16 lis 2010, 18:12
Bydliště: Vísky

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kubito »

sou dve moznosti bud si nechas zavalcovat zadni lemy nebo das pneu 195/50 ;-)
/F/I/A/T/ Punto GT run on MegaSquirt 2 Extra, Innovate LC-1 wideband, Garrett TB2810, vstřiky Delphi 440ccm, sani Simota, spojka HDS 57, vyfuk 60mm, HKS blow off valve, Walbro 255l/h, EBC, FMIC, 2XXHP

1/4 mile= 14.1s @ 160km/h
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kovvalsky »

kubito píše:sou dve moznosti bud si nechas zavalcovat zadni lemy nebo das pneu 195/50 ;-)
co to je zavalcovat zadne lemy :roll: a kde to robia asi niaka plecharina nie
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kubito
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 263
Registrován: 16 lis 2010, 18:12
Bydliště: Vísky

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kubito »

to je ta hrana na zadnim lemu ktera jde smerem do podbehu ta se primackne k blatniku ;-) a nebo potom nehat ty blatniky cely vytahnout ale radsi bych dal mesi gumu ;-)
/F/I/A/T/ Punto GT run on MegaSquirt 2 Extra, Innovate LC-1 wideband, Garrett TB2810, vstřiky Delphi 440ccm, sani Simota, spojka HDS 57, vyfuk 60mm, HKS blow off valve, Walbro 255l/h, EBC, FMIC, 2XXHP

1/4 mile= 14.1s @ 160km/h
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kovvalsky »

kubito píše:to je ta hrana na zadnim lemu ktera jde smerem do podbehu ta se primackne k blatniku ;-) a nebo potom nehat ty blatniky cely vytahnout ale radsi bych dal mesi gumu ;-)
jo uz som nato prisiel robi to spoj blatnika a zadneho naraznika musim to odrezat
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
linomaniac
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 03 pro 2010, 14:24

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od linomaniac »

kovvalsky píše:
kubito píše:to je ta hrana na zadnim lemu ktera jde smerem do podbehu ta se primackne k blatniku ;-) a nebo potom nehat ty blatniky cely vytahnout ale radsi bych dal mesi gumu ;-)
jo uz som nato prisiel robi to spoj blatnika a zadneho naraznika musim to odrezat
ja som na svoju skodu 1000 dal dozadu pneu z traktora a tiez mi to sucha, co s tym mam robit? co tak odjebat zadne dvere aj s blatnikom?

naozaj nechapem tieto retardovane posty, ked dotycny vie, ze to co spravil je uplne napitchu, vzdy bude napitchu a nikdy nemalo dovod nebyt na pitchu, ale bude sa tomu strasne cudovat, preco to postihlo prave jeho

cheers
Punto Cabrio S60
Fix
It
Again
Tomorrow
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od kovvalsky »

Nikto sa ta nepytal co je napicu ja na auto davam len to co fiat predava a dava na poziadanie zakaznika ja zato nemozem ze niekto si dokaze kupit auto na 13 plechacoch a niekto s 15 a pritom ty prechytrali fiat dava na punto aj original 16 palcove disky ktore ti tam normalne sadnu tak staci len citat prospekty a pochopis ze existuju aj ine rozmery diskov a pneu ako maju standardne punta :twisted: :twisted: :twisted:
one world, one dream, one car
Samson858
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 27 lis 2013, 16:57

Re: suchanie zadnej pneumatiky o blatnik

Příspěvek od Samson858 »

vymen zadne tlmiče pružiny a dorazy
Fiat Punto MK.2 1.2 8V 2000/08
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“