Problém s autorádiom

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Problém s autorádiom

Příspěvek od Bravak »

Ahojte, potrebujem poradiť nutne s autorádiom.Objednal som si nové rádio pioneer všetko ide až na 1 problém, keď zapnem klúčik do 1polohy tak sa mi ukážu prvotné nastavenia rádia ako čas a podobne.Nastavím si aj stanice pekne všetko, ale ako náhle vytiahnem klúčik všetky nastavenia sa vynulujú hodiny,stanice, pesničky z USB hrajú od začiatka, nechce si to vobec rádio pametať, ale ak iba vypnem motor klúčik nevytiahnem tak si to pametá.Ďakujem za rady hádam pomožete.
//edit pridavam foto:
http://screenshot.cz/FEE6V/
http://screenshot.cz/5AKZY/
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Prehod cerveny kabel so zltym.
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Problém s autorádiom

Příspěvek od Bravak »

Áno to už viem lenže už som z toho na nervy 30000 krát som to už mal rozobrané čo mi každý písal nejaký návod ako vytiahnuť tie káble z konektoru, no stále bez úspešne.Nejaký fakt návod čo bude fungovať keď to mám zas kvoli tomu dávať dole?
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Problém s autorádiom

Příspěvek od amiga »

Bravak píše:Áno to už viem lenže už som z toho na nervy 30000 krát som to už mal rozobrané čo mi každý písal nejaký návod ako vytiahnuť tie káble z konektoru, no stále bez úspešne.Nejaký fakt návod čo bude fungovať keď to mám zas kvoli tomu dávať dole?
odstrihni a prepajkuj... problem???
fiat croma 1.9jtdm 88kw
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Na kabelazi co ide z autpradia je na to predpriprava. Zlty aj cerveny idu cez konektory a tie sa iba prehodia. Mas to aj na tej fotke.
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re:

Příspěvek od Bravak »

panaman1 píše:Na kabelazi co ide z autpradia je na to predpriprava. Zlty aj cerveny idu cez konektory a tie sa iba prehodia. Mas to aj na tej fotke.
A to funguje na aký princíp, resp. ako to rozpojím?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Iba vytiahnes ten spoj v tom priesvitnom silokonovom obale. Rozpojis, je to iba zasunute ale drzi to celkom dost. A rozpojos aj cerveny a prehodos ich medzi sebou...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“