Barchetta VIN SPĚCHÁ

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Noem
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2014, 17:55

Barchetta VIN SPĚCHÁ

Příspěvek od Noem »

Zdravím, potřeboval bych prosím naléhavou pomoc. Prodal jsem svou Barchettu a dneska mim nový majitel volal, že mu na evidenčce nechtějí uznat číslo karoserie, že je prý nečitelné. On se to doma snažil prý trochu očistit a jsou znatelná pouze první tři čísla.
Nevíte, jestli Barča nemá ty čísla vyražené ještě někde jinde? Popřípadě, jak to napravit, jak postupovat. Četl jsem, že prý za poplatek to přerazí přímo na STK, ale nevím. Dík moc.
Reklama
 

Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: Barchetta VIN SPĚCHÁ

Příspěvek od twolive »

myslím že jinde vyražené vin nebude ale jak píšeš da se znovu narazit vin na stk na to bych se poptal přímo tam bude to jistější
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Barchetta VIN SPĚCHÁ

Příspěvek od liborko »

taky se mi to jednou stalo,ale na STK mají lampu přes kterou poznají zda je to převařované,přeražené či né,takže nechápu proč to neuzná když musí jasně vidět že s tím nikdo nikdy nic nedělal a jen je to od výroby trošku nečitelné, šel bych jinde na evidenčku
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Noem
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2014, 17:55

Re: Barchetta VIN SPĚCHÁ

Příspěvek od Noem »

Jde o to, že přímo pod tím místem, kde to je vyražené, se vyvařoval podvozek, protože nareznul. A technik na STK si prostě řekl, že to tam je nějaké upravené a že je to špatně. Majitel mi ještě bude posílat fotky, tak uvidíme a zítra se půjdu zeptat na to přeražení, co je na to potřeba, poněvadž třeba u nás na STK mají jasně napsáno, že přeražení je možné, pokud tam zasáhla koroze a jedno či více znaků je nečitelných. Takže doufám, že to klapne. Díky
Mateo
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 23 bře 2015, 17:49

Re: Barchetta VIN SPĚCHÁ

Příspěvek od Mateo »

Zdar, měl jsem dnes podobný problém, vyrazili mně od evidenčky, ale očistil jsem to pořádně WDčkem a je to vidět. Co mě ale zaráží je to, že tam nejsou všechyn čísla z VINu, ale jen prvních třeba 10 znaků??? :?:
Odpovědět

Zpět na „Barchetta“