Nastavenie reproduktorov

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Nastavenie reproduktorov

Příspěvek od Bravak »

Dnes mi zapájali zadné reproduktory aj zo zosilovačom všetko je ok, len ten čo to zapájal mi povedal že nevedel najst v nastaveniach rádia to že ako majú byť reproduktory nastavené, že momentálne sú nastavené na subwoofer, a ja to potrebujem v nastaveniach zmeniť lebo mi strašne basujú a slabo je počuť.Len neviem kde to zmením.Rádio mám: Pioneer MVH-170UI .Ak poradíte budem rád.Ďakujem pekný deň.
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Pozri na zosilnovac ako su filtre nastavene...pripadne posli foto...nemyslim ze tvoje radio ma zvlast vystup na SW. Takze skor na zosilnovaci treba nastavit...aky si kupil nakoniec?
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nastavenie reproduktorov

Příspěvek od Bravak »

Ten co to robil povedal ze v radiu tak isto sa to nadstavuje aj v rádiu kenwood, takze treba v radiu mam k radiu manual tak pod cim to mam hladat? Zosilňovač mam pravdepodobne tento:JBL GX-A602 , je to iba na repraky na subak pôjde zvlášť zosilňovač.
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nastavenie reproduktorov

Příspěvek od Bravak »

Nejaká rada?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Budes musiet hladat. Nejake RCA output alebo proste nieco s rca. Zas taky problem to nemoze byt najst tam.
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nastavenie reproduktorov

Příspěvek od Bravak »

A chcem sa spýtať dá sa urobiť na rádiu aby mi hralo aj po vypnutý motoru aj prvej polohy, aby sa vyplo len po vytiahnutý klúčika zo spínačky?Videl som to na iných autách tak chcem vedieť či to je možné?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Zda sa mi ze bravo nema taku polohu spinacky, takze nejako jednoducho sa to neda urobit.
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“