stilo nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bela
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 07:26

stilo nestartuje

Příspěvek od Bela »

zdravim. Mam stilo 1.6 16V 3dv, ked startujem auto po 2-3 dnoch,tak mi nenastartuje alebo po 4-5
sekundach motor zdochne.Po troch startoch uz motor nezhasne, ale musim pockat 2-3 minuty kym sa pohnem, lebo ked sa skor dotknem plynoveho pedalu motor zase zhasne./akoby dostal vela vzduchu alebo benzinu/.Uz bola vycistena skrtiaca klapka 2X a vymenene teplotne cidlo.V servise mi radili vymenit skrtiacu klapku, ale toje asi 350€ a to je dost vela, lebo nie je iste ze to problem vyriesi.
dakujem vopred za rady
uz ma skontrolovane palivove cerpadlo aj odmerany tlak paliva,nove sviecky, a stale blbne pri starte.Vraj 1.8 ma aj cidlo na vahu vzduchu, neviem ci to ma aj 1.6
HELP :(
Objednal som z vrakoviska skrtiacu klapku,este nedosla, uvidime ci to pomoze :?:
Vymenena skrtiaca klapka, chyba nadalej trva :lol: , vymenena lambda sonda, mechanik povedal ze RJ hlasi chybu na sondu akoby ani nebola :lol: .Mozno ze to nakoniec bude RJ :cry: . Keby mal niekto pozicat na vyskusanie, bol by som velmi rad, keby sa mi niekto ozval :)
Naposledy upravil(a) Bela dne 12 dub 2016, 21:09, celkem upraveno 3 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
zdeno255
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 03 dub 2015, 09:11
Bydliště: Nitra, Slovakia

Re: stilo nestartuje

Příspěvek od zdeno255 »

A čo tak skontrolovat palivové čerpadlo a jeho relé? Funguje správne? Sviečky máš asi menené.
Fiat Punto II rv.00 1.9 JTD, Fiat Marea 1.9 JTD 105 chip 130 PS
Odpovědět

Zpět na „Stilo“