Nefunkční centrální zamykání

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

tocenak
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 črc 2015, 01:48

Re: Nefunkční centrální zamykání

Příspěvek od tocenak »

Zdravím, mam Fiat Punto 1.2 8V rok 2001.
Mám takovej divnej problém :?
Nefungovalo mi servo a tak jsem jezdil po diagnostikach a nikdo na to nemohl přijít co stím je, až pak jsem na to přišel sám, když mi to nefungovalo koupil jsem si svojí diagnostiku a napíchnul jsem auto.. připojil přes mobil a nastahoval aplikace, nějak sem si stím hrál a najednou mi začal fungovat centrál. auto mám přes rok a já si celou dobu myslel že to centrál nemá :D každe dveře sem musel zacvakávat zvlášt. Ale funguje je to jen tak že když otočím klíčkem ve dveřich spolujezdce cvakne moturek, nastejne cvakne jen moturek v zadnich levých dveřích ale cuplík už nezajede jen cvakne.
Nevíte někdo co stím aby to vše normálně fungovalo? Jak bych to mohl spravit? a vůbec čím začít ? předem Děkuji
Reklama
 

Milan+
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2010, 20:32

Re: Nefunkční centrální zamykání

Příspěvek od Milan+ »

Mám tu sousedky Punto I pětidvířko a při odemykání klíčem se okamžitě zpětně zamyká,jde to jen od spolujezdce.Dnes jsem prošel zámky na levé strsně a vše se zdá v cajku. Setkal se s tím někdo? Co s tím?
Chadwick
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 23 kvě 2013, 11:24

Re: Nefunkční centrální zamykání

Příspěvek od Chadwick »

I já mám malý dotaz. Máme v autě dodělávany central a předek začal zlobit. Mám ale k dispozici kompletní originalní zámky, které jsou vlastně součástí celého toho zámku. Takže vlastně originalní central z výroby. Můžu ho napojit pokud se mi ho podaří namontovat na ten stávající, ne originalní ? Bude to fungovat ?
Milan+
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2010, 20:32

Re: Nefunkční centrální zamykání

Příspěvek od Milan+ »

Milan+ píše:Mám tu sousedky Punto I pětidvířko a při odemykání klíčem se okamžitě zpětně zamyká,jde to jen od spolujezdce.Dnes jsem prošel zámky na levé strsně a vše se zdá v cajku. Setkal se s tím někdo? Co s tím?
Já mám opraveno,motorek v zámku levých předních,byl připečený.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“