Lepení karbonové fólie

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Honzikk
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 zář 2015, 13:15

Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Honzikk »

Zdravím chlapi, máte někdo zkušenosti s lepením karbonové fólie?
Reklama
 

Honzikk
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 zář 2015, 13:15

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Honzikk »

Konkrétně uvažuji o téhle -> http://www.auto-krouzky.cz/polepove-fol ... rvena.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ondrejekk
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2015, 13:14

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Ondrejekk »

Čau, já mám. Minulé léto jsme s kámošem lepili na auto, co potřebuješ?
Ondrejekk
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2015, 13:14

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Ondrejekk »

Jinač ta červená cos dával odkaz, vypadá luxusné. Že bych zase to svoje autíčko trošku vytunil? :D
Honzikk
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 zář 2015, 13:15

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Honzikk »

My mě zajímalo kolik toho nakoupit, budu chtít lepit přední kapotu, střechu a kufr, plus nějaké detaily v interiéru. Nevím jaká je u toho spotřeba..když to náhodou nevýjde na poprvé to nalepení, tak asi budu muset vyhodit a koupit nový. Chci mít do zásoby.
Ondrejekk
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2015, 13:14

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Ondrejekk »

Tak přesně kolik toho potřebbuješ ti neřeknu, ALE!! jednu věc ti povím. Karbonovou folii můžeš odlepit a znovu nalepit, pokud se ti to na porpvé nepovede, máš tam bubliny nebo tak. Potřebuješ k tomu ale tu zahřívačku ;) takže buď v klidu :)
Honzikk
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 zář 2015, 13:15

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Honzikk »

Ondrejekk píše:Tak přesně kolik toho potřebbuješ ti neřeknu, ALE!! jednu věc ti povím. Karbonovou folii můžeš odlepit a znovu nalepit, pokud se ti to na porpvé nepovede, máš tam bubliny nebo tak. Potřebuješ k tomu ale tu zahřívačku ;) takže buď v klidu :)
Jo, už jsem koukal na nějaké články s návodama a supr. Docela praktická věc. Včera mi došly o víkendu si na to vyhradím asi sobotu. Těším se, snad se to povede! :D
Sisinka
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 lis 2015, 13:37

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Sisinka »

Ahooj, klucii.Měla bych takový dotázek. Přemýšlím, že si trochu vylepším autíčko. Miluji zlaté barvy a koukala jsem různě na webu a dost se mi líbí http://www.auto-krouzky.cz/polepove-fol ... zluta.html" onclick="window.open(this.href);return false; i cenově i barevně. Ale mám trochu obavy, že ve skutečnosti bude vypadat jinak než zlatě. Nevíte někdo? Nekupovali jste ji třeba? Předem díky.
Honzikk
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 zář 2015, 13:15

Re: Lepení karbonové fólie

Příspěvek od Honzikk »

Hele, tak zlatou jsem nekupoval. A to si jako budeš sama nalepovat? Tak tomu říkám žena s velkým Ž :lol: ta moje by do toho nešla
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“