klimatizace......... ted???

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

radovan7 píše:
Globusman píše:
radovan7 píše: Zhruba tak to stalo v Trencine. Platil som dva krat priblizne 3.500,- Sk a dva krat mi to vyfucalo. Najskor som isiel do Fiat servis a tam mi povedali, ze s tym nevedia nic spravit iba vymenit kompresor za zhruba 40.000,- Sk. Tak som isiel do TOP Service na Zabinskej ulici a tam zistili, ze kompresor funguje a naplnili mi to. Zaplatil som. Za asi dva tyzdne kmlima nefungovala zas a podla farbiva zistili, ze to unika pri remenici kompresora a mozno aj na nejakych inych spojoch. Musel som si sam zohnat tesnenie na kompresor a vymenili mi ho. Vraj cez ostatne spoje to nefuci. Naplnili to v jeseni a na jar mi zase klima nefunguje. Hladam nejakeho odbornika, pretoze tento postup sa mi nepaci. V servise prvy aj druhy krat mi reklamaciu neuznali, nakolko tvrdili, ze to odtlakovali a nezistili pokles tlaku, tak nove plnenie musim zas platit.
Tak jsem byl včera naplnit klimu. Trvalo to necelé půl hodiny a průběh byl velmi jednoduchý. Napojili na Multinku dvě hadice a nikdo se o nic nestaral. Stihnul jsem odkoukat, že to napřed odsálo starý olej a pak to vytvořilo v systému vakuum, aby se zjistilo, jestli není někde nějaká netěsnost. Když to zjistilo, že to je v pořádku, tak teprve potom to začlo plnit. Napřed kapku oleje a potom 0,67 kg (670 gramů) chladiva. No a to vše za 699,- Kč (necelých 950,- Sk). Do Olomouce to máš 140 km, takže by se ti to myslím vyplatilo přijet :idea: :wink:
Napis mi, prosim Ta, kontakt na ten servis.
http://www.pneucentrumnn.cz
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“