olejový senzor

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

olejový senzor

Příspěvek od kakamilJTD »

Neví někdo kde bych ho našel a zda ho dokážu vyměnit nebo alespoň vyčistit???
Reklama
 

Stilo
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 led 2007, 20:52
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

olejový senzor

Příspěvek od Stilo »

Ahoj.... Jestli myslíš ten co ti hlídá hladinu oleje, tak ten je zezadu dole na motoru. Přímo pod startérem. Jinak teď jsem ho měnil, není to težké. U fiata stojí 1100 kč.
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

fakt 1100? ja volal do fiatu a tam mi řekli cenu necelých 500 za ten senzor. jinak dík za radu
Stilo
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 led 2007, 20:52
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stilo »

No jsou tam dvě čidla. Jedno je pro měření hladiny oleje ( to je to s tou dlouhou tyčkou) a to druhe to je to klasické. Nevim kupoval jsem ho přímo u fiata v Ústí nad labem a stálo kolem 1100 kč. Nevím to ted přesně ale vím že jsem čuměl jako péro :D
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: olejový senzor

Příspěvek od Jurisss »

Zdravím.Může někdo poradit,kde hledat olejový senzor (tlakový olejový spínač) u Stila 1,8 16V benzín ? Podle ePER je to umístění jasné,já ho tam ovšem nenašel a to jsem pak prolezl blok motoru ze všech stran.Měl jsem tedy dole jen spodní střední kryt.Nemůže to být součástí něčeho,co je zadeklované ?Předem díky za info.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: olejový senzor

Příspěvek od panaman1 »

ak mas olejeovy filter dole ako na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=_jRJ1HnKNNQ" onclick="window.open(this.href);return false;
tak talkovy snimac je presne oproti tomu filtru.
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: olejový senzor

Příspěvek od Jurisss »

Filtr mám přesně tam.Takže ten spínač by mohl být skrytý za tím bočním plastovým krytem.Kouknu tam.Díky !
Odpovědět

Zpět na „Stilo“