Osvětlení budíků

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Klvys
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2017, 16:54
Bydliště: Opatovice - Hranice

Osvětlení budíků

Příspěvek od Klvys »

Zdravím lidi,mám ještě jeden menší problem. Nevím zdali to má dělat nebo ne. Občas se mi stane že mi nesvítí podsvícení budíku. Svítí kontrolky zapnutí světel atd.. ale občas zhasne osvětlění rychlosti a otačkoměru, pak zase se rozsvítí a pak třeba svítí furt nebo už vubec do te doby než znova nastartuju, ale nic jiného nezhasne.. přijde mi jako by se to stalo když dám blinkr ale když mi to zhasne a davam blinkr znova tak už to na to nereaguje..
Fiat 500 1.2 2010
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Osvětlení budíků

Příspěvek od panaman1 »

ak sa nemylim tak priamo v budikoch je cidlo ktore snima mnozstvo svetla ap odla toho zapina a vypina to podsvietenie, nieje umiestnene nejako super preto to niekedy takto svieti nesvieti. skus to prikrit napriklad uterakom aby bola tma a uvidis ze budiky budu svietit, potom odokri a zhasnu ak bude vonku svetlo samozrejme... je to tak ako ma byt...
Klvys
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2017, 16:54
Bydliště: Opatovice - Hranice

Re: Osvětlení budíků

Příspěvek od Klvys »

Jako stačí jen budíky zadělat nebo je musím rozdělat a vnich něco zakryt?? :)
Fiat 500 1.2 2010
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Osvětlení budíků

Příspěvek od panaman1 »

nie. staci iba na skusku ked proste v priebehu dna urobis " tmu" pre budiky aby si videl ze ked je tma tak sa rozsvietia, a ked bude svetlo tak zhasnu. nic nemusis rozoberat. proste aby okolo budikov bola tma ale aby si na ne videl...ale je to tak ako to ma byt, len ten svetelny senzor nieje uplne najstastnejsie umiestneny.
Odpovědět

Zpět na „500“