Točí, ale nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kyblík
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2018, 16:56

Točí, ale nestartuje

Příspěvek od Kyblík »

Ahoj, prosím o radu. V tomto děsném počasí jsem myslel, že mi zmrzla nafta, ale jak to tak vypadá, tak je problém jinde. Vyměnil jsem palivový filtr, palivo teče. Ale když se snažím nastartovat, tak to chytnout chce, ale nenastartuju. Může mi s tím někdo poradit? Do servisu se s tím dostanu až v pondělí, ale už teď jsem z toho hotový. Jedná se o JTD 1,9 85kW.
Reklama
 

jiri.sted@gmail.com
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2018, 15:25

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od jiri.sted@gmail.com »

Kyblík píše:Ahoj, prosím o radu. V tomto děsném počasí jsem myslel, že mi zmrzla nafta, ale jak to tak vypadá, tak je problém jinde. Vyměnil jsem palivový filtr, palivo teče. Ale když se snažím nastartovat, tak to chytnout chce, ale nenastartuju. Může mi s tím někdo poradit? Do servisu se s tím dostanu až v pondělí, ale už teď jsem z toho hotový. Jedná se o JTD 1,9 85kW.
Změřit žhaviče?

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
tatko Tom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 425
Registrován: 08 úno 2018, 12:05
Bydliště: Prievidza

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od tatko Tom »

Aj.
Mne tak chcípnul Puntiak 59kW - na štartovací sprej chytil a potom šial ako guľa no vlastným štartérom za nič na svete.
Nakoniec bolo pošahané vysokotlakové čerpadlo - po výmene OK :(
2004 Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD (84.5 kW / 115 PS
Multipla JTD r.v. 2005 (zabavila mi ju manželka a učí ju na benzín :D :D :D )
Punto 1.9JTD - - r.v. 1999 - EX)
(Punto 1.1 - r.v. 1995 - EX)

...
Škoda 120 LS
Wartburg 353
...
Kyblík
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2018, 16:56

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od Kyblík »

Díky za odpovědi, auto už je v servise, a vypadá to zatím jen na prasklou hadici (teče nafta). Tím, že to bylo celkově zamrzlé tak to, že to teče nebylo poznat. Jsem zvědavý, zda to bude jen toto, nebo tam bude zrada ještě někde. Snad ne, protože poslední dobou je se Stilákem jeden problém za druhým. Ještě musím zjistit, proč nefunguje dálkové odemykání na klíči, to můj automechanik neví. Takže díky za rady.
Kyblík
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2018, 16:56

Re: Točí, ale nestartuje

Příspěvek od Kyblík »

Tak auto už máme ze servisu, byl to špatný jeger ventil + prasklá ta hadice. Snad už to pojede bez problémů.
Odpovědět

Zpět na „Stilo“