přední prostřední sedadlo / výměna za ledničku

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Petr J
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 zář 2006, 17:20
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

přední prostřední sedadlo / výměna za ledničku

Příspěvek od Petr J »

Nechtěl by někdo vyměnit ledničku ( i nefunkční) za přední prostřední
sedadlo? Mám jej celkem na nic a ledničku bych alespoň využil jako skříňku.
Sedadlo je s červeným potahem (vínová klasika), málo používané, tudíš zachovalý potah. Bohužel má zaseknutý bezpečnostní pás. Po opravě jsem se nepídil, protože v něm nikdo nesedá. Nevím ani, zda nebude potom problém s přepisem do TP. Kdyby něco, můj tel.: 603 981 558 - Petr Jančík
Reklama
 

Uživatelský avatar
petko95
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 03 říj 2006, 10:31
Bydliště: Povazska Bystrica / SK

roztrhnute lanko sklapania operadla

Příspěvek od petko95 »

zdravim vyskytol sa maly problem:
pri sklapani operadla prednej prostrednej sedacky sa roztrhlo lanko. tak trocha som to rozobral a zistil som ze vymena lanka bude problem lebo na obidvoch koncoch je taky hacik. takze jedina moznost je len kupa celeho bowdenu aj s lankom. mate s tym niekdo skusenost ako to vymenit? pripadne kde by som zohnal bowden s tym lankom. vyzera to tak ze kvoli tomu budem musiet vybrat celu sedacku... :(
pls ak uz ste to niekto opravovali, dajte kratky navod. vopred dik
.
doplnene: tak sa mi to podarilo opravit bez ziadnych zbytocnych investicii... :D
Multipla 11/99 1,9 JTD 77 kW
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: roztrhnute lanko sklapania operadla

Příspěvek od Václaf »

petko95 píše:zdravim vyskytol sa maly problem:
pri sklapani operadla prednej prostrednej sedacky sa roztrhlo lanko. tak trocha som to rozobral a zistil som ze vymena lanka bude problem lebo na obidvoch koncoch je taky hacik. takze jedina moznost je len kupa celeho bowdenu aj s lankom. mate s tym niekdo skusenost ako to vymenit? pripadne kde by som zohnal bowden s tym lankom. vyzera to tak ze kvoli tomu budem musiet vybrat celu sedacku... :(
pls ak uz ste to niekto opravovali, dajte kratky navod. vopred dik
.
doplnene: tak sa mi to podarilo opravit bez ziadnych zbytocnych investicii... :D
Někde na fóru je podrobný popis výměny lanka, zkus si ho proběhnout, určitě najdeš co potřebuješ.
Multi 1,9 JTd
Vítek
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 06 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Ivančice

Příspěvek od Vítek »

Měl jsem stejný problém, a po zběžném okoukání sedačky jsem to nechal na servisu a při přebírání auta mi říkali, že horší výměnu snad ani nedělali :shock: Takže vlastnoruční zkušenost musí být fakt úžasná :?
R Espace 03' 1,9 dCi, Obrázek
EX - F Multipla 99' 1,6 16V 100, Obrázek, Š Felicia Combi 96' 1,3 MPi, Š Favorit 93' 135L
joyo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 02 zář 2006, 20:42
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Utrhnuté lanko

Příspěvek od joyo »

Netrápte servisy a seba s výmenou za originál. Do bovdenu navlečte nové lanko a len ho nejako jednoducho v predu a vzadnej časti pri kĺbe upevnite aby sa nevyvlieklo. Oprava netrvá viac ako 10 min a cena je asi 10 Sk.
stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stillo »

Skúšal niekto vyberať predné sedadlo spolujazdca? Je to vôbec možné bez klúčov a šrobováka?
Jeden uživateľ v svojom teste písal, že je vyberateľné (čo sa mi pri pohľade na jeho konštrukciu nezdá, verzia 11/2007)
Multipla 1.6 16V, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“