Fiat Panda Check motor

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Fiat Panda Check motor

Příspěvek od panaman1 »

Dobry vecer. mama taky obcasny problem na fiat panda 2007 1,1 benzin. stava sa mi to vacsinou pri zohriatom motore, a pri prejazde nerovnostou vacsinou retarder, alebo vacsia nerovnost. pri prejazde nerovnostou, sa rozsvieti check motor asi na 2sekundy a auto strati vykon, po zhasnuti kontrolky za cca 2 sekundy ide opat vsetko normalne. problem je, ze do diagnostiky to nezapise. osobne podozrievam snimac klukovky, pripadne cerpadlo mozno spinac ktori vypina pri naraze, ale kedze nic nezapise do diagnostiky tak je to len hadanie... sviecky su nove, kable su nove, cievky su nove, tie by som menil tak ci tak, ale problem bol aj predtym, takze tie by mali byt vylucene. mal niekto podobny problem? kostrove kable som kontroloval, zdaju sa ok...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Diwiak
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 03 bře 2009, 21:54

Re: Fiat Panda Check motor

Příspěvek od Diwiak »

Vsetky kostrove kable vykyvat pri koncovkach, moze byt odhnity vnutri, snimac klukovky vycistit zmerat sparu, vsetky konektory co vies rozobrat prestreknut. Inak napojit diagnostiku - Live data (vie napriklad aj AlfaOBD na android) a vozit sa po retarderoch, ci neskoci napatie, teploty, casovanie, tlaky..
Cinquecento 1.1 SPi Sporting Grey RIP
Seicento 1.1 MPi Brush Orange/Grey RIP
Panda 1.2 69K EURO6 S&S Sicilia orange
http://www.fiatforum.com
Odpovědět

Zpět na „Panda“