vstrekovač

Vše o naftovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

vstrekovač

Příspěvek od vrazda »

Zdravim všetkých fiatakov mam problem rosvietila sa mi kontrolka vstreku a auto mi zacalo skackat vimenil som pal. filter ale nepomohlo co to asi je za zavadu poradte mi.Vopred dakujem
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
Reklama
 

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Mně když začala občas svítit kontrolka vstřikování, tak mi tu kdosi poradil, ať zkusím natankovat ze dvě nádrže Shell V-Pover Diesel. Tak jsem to zkusil a od té doby (několik měsíců) kontrolka ani neblikla. Tak jsem u toho Shellu zůstal...
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

Globusman píše:Mně když začala občas svítit kontrolka vstřikování, tak mi tu kdosi poradil, ať zkusím natankovat ze dvě nádrže Shell V-Pover Diesel. Tak jsem to zkusil a od té doby (několik měsíců) kontrolka ani neblikla. Tak jsem u toho Shellu zůstal...
dik za radu musim to viskusat.
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

Zdravim chcm sa spitat ci by to nemohlo robyt Regulator tlaku v railu-DRV
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
BigGeorge
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 26 čer 2006, 17:27
Bydliště: Brno

vstřiky

Příspěvek od BigGeorge »

Ještě možná bych skusil nalit pri tankovani cistic vstriku. Vetsinou ho maji na pumpach. Ja mam dobre zkusenosti s cisticem od Valvoline. Nalijes to do nadrze a dotankujes dle navodu naftu. Ja to davam i do me benzinove multinky (samozrejme ze verzi pro benziny) Mel sem problem se vstrikama taky tak sem to nalil ono to povolilo a ted to davam preventivne asi kazdejch 20 000 km a v pohode.
Multipla 99´ - modrá, 1,6 16V 100
Sraz multipla n° 30 ®
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Re: vstřiky

Příspěvek od vrazda »

BigGeorge píše:Ještě možná bych skusil nalit pri tankovani cistic vstriku. Vetsinou ho maji na pumpach. Ja mam dobre zkusenosti s cisticem od Valvoline. Nalijes to do nadrze a dotankujes dle navodu naftu. Ja to davam i do me benzinove multinky (samozrejme ze verzi pro benziny) Mel sem problem se vstrikama taky tak sem to nalil ono to povolilo a ted to davam preventivne asi kazdejch 20 000 km a v pohode.
Chceš povedat že ked to tam nalejem a svieti mi ta kontrolka že by sa to mohlo spravit.Lebo nedavam najdrakšiu naftu.
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
BigGeorge
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 26 čer 2006, 17:27
Bydliště: Brno

Re: vstřiky

Příspěvek od BigGeorge »

Jasne ale jen pokud jsou zaneseny. Pokud jsou kaput tak s nima nic neudelas. Stoji to cca 150 Kc takze za pokus to urcite stoji. A navic zalezi za kolik kupujes naftu podle me je to rozumejsi investice nez cca o 4 kc drazi nafta u shellu.
Multipla 99´ - modrá, 1,6 16V 100
Sraz multipla n° 30 ®
barčus
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 27 říj 2005, 22:08
Bydliště: Brno

Příspěvek od barčus »

Počuvaj Vražda, už jsi něco vyzkoušel?! Už ti zhasla kontrolka?
Multipla JTD 105
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

barčus píše:Počuvaj Vražda, už jsi něco vyzkoušel?! Už ti zhasla kontrolka?
Dnes som nalial do nadrze na cistenie palivoveho sistemu od firmi STP tak uvidim.
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

Skusal so jazdit ale aj tak svieti.Ak nastartujem motor a nestlacim plinoví pedal tak sa nerosvieti ked len troska pritlacim jned sa rosvieti.Kolko musim jazdit aby sa to precistilo?
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

zdravim moste mi ukazat kde sa nachadza škrtiaca klapka,to mi vihodil test.
A ešte niečo modulačni ventil ERG ja som ho odpojil a spojil som hadičky spolu neviete co mi to spravi.
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - diesel“