LPG

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Jiříkk
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2007, 19:35

LPG

Příspěvek od Jiříkk »

Zdravím, potřeboval bych poradit s LPG na Bravu. Při stavajicích cenách benzínu se mi jevi přestavba stale vice jako vyhodná investice ( 1,6 16V prostě papá trošku vic :-) )! Nemáte s tím někdo zkušenosti? Hlavně by mě zajimala asi cena, jak je to s nadrží, slyšel jsem že se da namontovat i misto rezervy,a tak celkově co to obnaší. Dík
Reklama
 

coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od coyote »

Jiříkk píše:Zdravím, potřeboval bych poradit s LPG na Bravu. Při stavajicích cenách benzínu se mi jevi přestavba stale vice jako vyhodná investice ( 1,6 16V prostě papá trošku vic :-) )! Nemáte s tím někdo zkušenosti? Hlavně by mě zajimala asi cena, jak je to s nadrží, slyšel jsem že se da namontovat i misto rezervy,a tak celkově co to obnaší. Dík
Ahoj, takže za 1. musíš si ujasnit kolik km ročně najezdíš. Jestli do 10 tis, tak se to vůbec nevyplatí, respektive by se to začlo vyplácet až po delší době. Ceny přestaveb na ty naše mrchy se pohybují okolo 30 tisíc (pokud si dobře pamatuju). Přibližná úspora na 1 km, se pohybuje okolo 40%, jelikož na plyn má auto o něco málo vyšší spotřebu.

co se týče nádrže. Dělají se tzv toroidní, které se dávají místo rezervy, ale pak vyvstává otázka kam s rezervou. Jedině do kufru že. Takže to i ubírá na praktičnosti...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
wiky
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 22 črc 2006, 07:16
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wiky »

Ja mam LPG nádrž toroid a nestěžuji si
Rezerva sice v kufru překáží zato ji v případě potřeby strčím na přední sedadlo a kufr mám celý prázdný
Rozhodně nedoporučuji klasickou nádrž To je pak kufr k ničemu
Co se týče spotřeby je o něco vyšší zato se to vyplati
Mám LPG 8 let a zatím bez jediného problému
pietromasoni1
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 13 črc 2007, 18:55
Bydliště: okr.BRUNTAL

Příspěvek od pietromasoni1 »

ja osobne rikam lpg nebrat mozna do favorita jo ...je to odpad a motor trpi klidne muzes jezdit na lpg 10let ale jde o to kolik na tom nalitas jestli 10000 rocne nebo 30000 proste pokud na lpg nalitas moc tak urcite nastanou problemy je to jako jezdit na bionaftu...je to jen muj nazor vlastni zkusenost a od lidi kolem me . .tak me neukamenujte...
FIAT PALIO 1.2 54KW
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“