senzor dálkového ovládání

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

senzor dálkového ovládání

Příspěvek od kivi »

Zdravím, nevíte kde je umístěné čidlo DO a jak se k němu dostat, popřípadě jak odstrojit palubovku včetně látkových krytů.
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Reklama
 

kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kivi »

Když něco nevíš, zeptej se,když to nepomůže,udělej to systémem pokus-omyl. Tak jsem dnes konečně přišel na to,jak odmontovat polstrované kryty palubní desky a hned pod ní jsem obevil krabičku na příjem signálu z DO......
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

To je fajn, nemohl bys popsat postup odstrojení, abychom byli chytřejší? Dík. :D
Multi 1,9 JTd
kivi
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 13 čer 2006, 13:46
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kivi »

Demontáž polstrovíní z palubní desky-nejprve odšroubujete víka horních přihrádek-2 šroubky na každé straně,poté opatrně vyndáte samotné víko a to menším potáhnutím směrem k sobě a zároveň slabým páčením směrem nahoru. V kastlíku zůstanou samotné plastové panty, ty pak rukou otočíte do leva - tím se vycvaknou z držáků- a po vyndání je vidět šroub na šestihran. tyto jsou po jednom pod každým pantem. Na pravé straně palubovky- v horní přihrádce jsou dva plastové kryty naproti pantům pod nimi jsou opět šrouby ( teda tak to je u verze s aibagem) poté je ještě jeden šroub schovaný pod plastovým krytem v pravo ve spodním kastlíku –je to velký kryt. no a zespod palubovky –ve předu jsou pod krytkami další dva šrouby na šestihran a dva šroubky na křížák. teď už tuto desku na straně spolujezdce drží jen jeden šroub,který je schovaný uprostřed palubní desky-za tachometrem- kde tento překrývá polstrovaný díl od řidiče.V těchto místech stačí okraj desky od řidiče nazvednout a šroub pomocí nástavce uchopeného v kleštích vyšroubovat. Tím máte polstrování u spolujezdce odmontované. Pod tímto kusem se pod oknem nachází přijímač dálkového ovládání a alarmu.
Já jsem desku u řidiče nedemontoval,ale je to podobné jako u desky na pravo.
Freemont 2.0 JTD (103kW), 2011
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

To bylo vyčerpávající, díky :D
Multi 1,9 JTd
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Elektrika“