DISKUZE - Grande Punto

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Začala sa masívna reklamná kampań Grande Punta.Každý večer beží reklama.Prišla mi aj pozvánka na Deň otvorených dverí.A ešte aj osobná pozvánka na predstavenie Grande Punta v našom meste.No mám pocit že sa Punto vráti na post jedničky v segmente malých áut.Fábia sa môže ísť zaparkovať do bazára.Dnes sa začal aj oficiálny predaj v SR.No u nás sa už predali 3-kusy od decembra
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Reklama
 

cz833648
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 28 říj 2005, 15:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cz833648 »

Peto Fiat píše:Začala sa masívna reklamná kampań Grande Punta.Každý večer beží reklama.Prišla mi aj pozvánka na Deň otvorených dverí.A ešte aj osobná pozvánka na predstavenie Grande Punta v našom meste.No mám pocit že sa Punto vráti na post jedničky v segmente malých áut.Fábia sa môže ísť zaparkovať do bazára.Dnes sa začal aj oficiálny predaj v SR.No u nás sa už predali 3-kusy od decembra
To se teprve uvidi, zda se vrati na post jednicky. Budeme muset posilat hlasi at je aspon u nas zvolen autem roku. Verim vsak, ze se konecne zvoli auto s velky A a ne vuz automobilky, ktera da vic penez porote. Ja sem jsem s Faitem na miru uspokojen. Design Italskych aut je neprekonatelny. Alfa, Fiat posledni doubou i Ferrari je prenadherny soulad krivek. Neni to jen kopirovani vzhledu z automobilu na druhy.
pmpolis
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 13 zář 2005, 17:08
Bydliště: Slovakia - PD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pmpolis »

Tak dnes som bol tiež omrknuť to pekné Punto. Dojem super, jazda /aj keď krátka/ tiež super. Ale tak isto ako Peto Fiat - interiér trochu zaostáva za exteriérom. A čo ma najviac prekvapilo - v zlom, tak priestor pre nohy spolujazdca. Koleno som si búchal o stredový panel a ten je dosť tvrdý. Predajca potvrdil, že nie som prvý, ktorý to pocítil. Ale ináč - Super. Prosto - PUNTO GRANDE
NEW: Fiat Croma 1,9 110kW Emotion azuro
NEW: Fiat Panda white 2009 1,2 Dynamic
EX: Fiat Stilo 1,6 16v Dynamic +
EX: Fiat Punto 1,1 red
http://www.a-autokozmetika.sk
http://www.fiatforum.eu
http://www.fiatcroma.tym.cz
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Peeknééé.Jo,jo.Mne to strašmne pripomenulo Fiatku 126-ku tam tiež priestor na nohy je malý.A tiež ma v interiéri aj plasty,vyzerajú tak lacno.No nič nemôže byť všetko dokonalé.A o tvrdých sedačkách ani nehovorím.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

cz833648 píše:
Peto Fiat píše:Začala sa masívna reklamná kampań Grande Punta.Každý večer beží reklama.Prišla mi aj pozvánka na Deň otvorených dverí.A ešte aj osobná pozvánka na predstavenie Grande Punta v našom meste.No mám pocit že sa Punto vráti na post jedničky v segmente malých áut.Fábia sa môže ísť zaparkovať do bazára.Dnes sa začal aj oficiálny predaj v SR.No u nás sa už predali 3-kusy od decembra
To se teprve uvidi, zda se vrati na post jednicky. Budeme muset posilat hlasi at je aspon u nas zvolen autem roku. Verim vsak, ze se konecne zvoli auto s velky A a ne vuz automobilky, ktera da vic penez porote. Ja sem jsem s Faitem na miru uspokojen. Design Italskych aut je neprekonatelny. Alfa, Fiat posledni doubou i Ferrari je prenadherny soulad krivek. Neni to jen kopirovani vzhledu z automobilu na druhy.
No v SR a ČR jednoznačne nebude 1.tu je Fábiamánia dosť rozšírená choroba.ale v Záp EÚ sa už toho predalo toho dosť.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Našiel som ďalší testík Gp
veľmi pozitívny: http://auto.sme.sk/c/2375733/Posledna-n ... enost.html
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Kaufik píše:a začalo se tunint
Obrázek
Sakra to je fešák. Chci, chci.
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

ZDROJ auto.cz:

Fiat Punto se stal v lednu 2006 nejprodávanějším vozidlem B segmentu v západní Evropě. Celkový prodej modelů Punto Classic a Grande Punto za měsíc leden činil 37 977 kusů. Druhý v pořadí skončil Renault Clio s 36 016 prodanými kusy nasledován Fordem Fiesta s 31 470 ks. Fiat Punto se stal v lednu zároveň i celkově nejprodávanějším vozem. Grande Punto bylo uvedeno na trh koncem minulého roku.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Tombady
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 29 led 2006, 10:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Tombady »

Dokonalost sama
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Tak sa už predalo 165 000 kusov.Celkom slušné.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No tak v tom videu si ten konec mohli odpustit, myslim ten radoby ostry prujezd kolem toho ostruvku, nebo jak to nazvat... To se jim moc nepovedlo... :-D Div, ze mu to nezdechlo... :-D

Ale jinak je to krasavec, no....
Hustokrutost
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

lacin píše:No tak v tom videu si ten konec mohli odpustit, myslim ten radoby ostry prujezd kolem toho ostruvku, nebo jak to nazvat... To se jim moc nepovedlo... :-D Div, ze mu to nezdechlo... :-D

Ale jinak je to krasavec, no....
jj, Kresta to asi nebude :)
A ten zaber na tu babku je taky docela cool :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“