Ritmo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak pánové je pátek odpoledne a letím do garáže....a v sobotu a v neděli... :-) a co vy???
Reklama
 

Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

zatím píšu jen z domova, v práci nemám připojení - ale bude - vzduchem a tak budu moci být připojen třeba i v dílně! Končí mi stavební spoření a tak dám 1/2 bokem na stavění dědka - dobrý bude stavební spoření!!!
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

Ahoj Luboši,
tak to já taky... za 3 týdny jsou závody a auto půl roku nejelo...

Čau Marceli,
jasně stavebko je dobrý :D ... stavba jako stavba... :D
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No konečně to bude vypadat jako správný auto... :oops: :oops: :oops: škoda jen že místní odbor dopravy neměl pochopení, že chci RZ s číslen 0125 a nebo 1978..představení Ritma na autosalonu :lol: :lol: :lol:
Zítra budu montovat nárazníky na auto..dnes jen tak pro oko diváka Obrázek Obrázek Obrázek
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

ty woe to je pěkný... :P :P :P
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Tak opět jen pro oko diváka...namontoval jsem už nastálo kapotu a pověsil jen na dva šrouby přední nárazník..musel jsem několikrát upravovad držík olejového chladiče aby byl na správném místě a správně hluboko...pod nárazníkem.. Obrázek
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

to Maryo: co a s čím jezdíš???????????
Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

fm fm fm jednička a má výfuk v levo, to jsem blázen
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ty zlobidlo...to je zatím jen na testovací jízdy a na brzdu..jinak tam bude střeďák..ale všimnul jsi si, že jsem na nárazníku zavařil oblouk pro výfuk :-))) na pravé straně....protože jinak vím, že jednička ho má na pravé a to jen proto, že má víčko nádrže na levé a tím pádem celou nádrž vlevo a já dna dvojko-jedničce vpravo...nesehnal jsem zatím ještě nějakou pěknou do kufru víš.....
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

to Abarth: To jsem přeci já... Marian... :shock: :P :shock:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

No jasinka...ahoooooooooooj...jsem to ale teda :!: :!: :!:
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

:D :D :D To si měl radost, že budeš mít novýho kamaráda a vono nic , co? :( :cry:
Já jsem o víkendu měnil zadní tlumiče a ramena. Nevím jaký máš zkušenosti ty, ale vyndat ten dlouhej šroub z ramene, co prochází šenklem a tlumičem je docela zážitek... :evil: :roll: :evil:
Taky jsem doskládal ten motor, měnil jsem vačky, protože ty co tam byly jsou přebroušený a asi nebyli nitridovaný, protože se mi zdá, že se vydírají...
Jinak jsem koupil přední brzdiče z Una a namontuju je na zadek, ručku udělám hydraulickou. Mně ty zadky pořád brzdí nějak divně... :? :?
Naposledy upravil(a) maryo dne 11 zář 2007, 16:05, celkem upraveno 1 x.
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Jo kamaráde musel jsem vše vyřezat flexou a odvrtat...ani lis nepomohl..byla to fuška...naštěstí jsem dával nové tlumiče a vše okolo a tak demontáž děs a montáž už naprosto OK.
Ruční brzdu zatím neřeším a uvidím jak to bude brdit mně. Vzadu mám normální obložení, ale bylo by dobré tam dát obložení z Beralu a dopředu nejméně od Feroda destičky s označením 2500..na bubnovku není hydraulická potřeba... Kotouče vpředu mám seriovku...brzdy budu jajko celek řešit v zimě..až uvidím jak to bude fungovat..
maryo
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 07 zář 2007, 20:47

Příspěvek od maryo »

A kdepa si sehnal nový šrouby? Nikde je nemůžu sehnat. Mají totiž průměr 13 mm ?!?
FIAT
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 08 čer 2007, 17:41
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIAT »

maryo píše:A kdepa si sehnal nový šrouby? Nikde je nemůžu sehnat. Mají totiž průměr 13 mm ?!?
Mám skladem na prodejně , délka šroubu 176mm, cena 162,- s DPH/ks
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“