MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) - Majki 2 - ted Mazda 2

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

majki píše:A ne ze tu uvidim blby poznamky na cem ze to ten muj Puntas stoji :lol:
A na čem stojí? :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Reklama
 

JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

nahodou to na těch krasnejch černejch plechach vypada good:) furt lepšinež nějaky poklice škaredy
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

2 JohnnyBoss: ty uz s tim jdi taky do dža :lol:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

nevim eši se mam urazit, nebo smat :D :D nevim ešis to dobře pochopil, ale mě se to na těch plechach libi :)
Naposledy upravil(a) JohnnyBOSS dne 06 lis 2007, 19:08, celkem upraveno 1 x.
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Jo už jsme to tady JOHNAKEM někde řešili a on fakt říkal že než na nějakých hnusných poklicích tak radši holé plecháče že se mu to v nějakých případech líbí víc.

No MAJKI je to asi zrovna tvůj případ. :wink: :lol:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Btw mam taku historku z dnesneho dna... kedze je fabka v rakusku, tak sa chodi do roboty na mojom aute.. cakam po robote, kedy mama pre mna pride a v tom dnesnom snehu a hnusnom pocasi sa na parkovisko vyruti moje Punto... malo cierne plechace, pomyslel som si "kto kuwa ukradol puklice?!"... zistujem, ze mam nejake male kolesa, pomyslel som si "kto kuwa vymenil cele kolesaaaaa?!!!!"... a potom pozriem na znacku a to nebolo moje :D To Punto malo R13 plechace a nejake divne male gumy.. urcite to nebol predpisany rozmer pre R13 disky.. proste nejake tenke nizkoprofilace.. zadne zasterky sa mu skoro dotykali zeme :lol: :lol: proste som ostal v soku :lol:
Punto MK2 1.2 8V ELX
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Arrow79 píše:Btw mam taku historku z dnesneho dna... kedze je fabka v rakusku, tak sa chodi do roboty na mojom aute.. cakam po robote, kedy mama pre mna pride a v tom dnesnom snehu a hnusnom pocasi sa na parkovisko vyruti moje Punto... malo cierne plechace, pomyslel som si "kto kuwa ukradol puklice?!"... zistujem, ze mam nejake male kolesa, pomyslel som si "kto kuwa vymenil cele kolesaaaaa?!!!!"... a potom pozriem na znacku a to nebolo moje :D To Punto malo R13 plechace a nejake divne male gumy.. urcite to nebol predpisany rozmer pre R13 disky.. proste nejake tenke nizkoprofilace.. zadne zasterky sa mu skoro dotykali zeme :lol: :lol: proste som ostal v soku :lol:
tak to byl asi celkem velkej mástr :lol: možná levnější varianta snížení :D
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Ty brdo, ale to bolo take brutalne, ze som sa az zlakol :lol: Viem kde to auto parkuje, tak tam vybehnem a odfotim to.. ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak jsou doma :D. Cesta bajova, miluju Nemecke dalnice, spotreba 6.3l/100km a to jsem jel prumerne kolem 150km/h. Proste parada. Az na jedno 37km zabloudeni (Ja: ted mam odbocit doprava, ze? Mlada: Neee, doleva, koukej. Ja: Jses si jista? Mlada: Jooo.
Po 37km. Mlada: Miiiso, hele, asi jedeme blbe :(. Ja: Ja jsem ti to rikal :? )
Pohodicka klidek jinac, fakt pekny vyletik...
Nize na fotkach je muzete videt, krasavce :). Ty pneu, co jsou na nich, jsou temer nejete, je tam takrka 100% vzorek, jsou to Fulda Carat Extremo 195/45 R15, letni a jsou na prodej.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

MAJKI TY VAZNE CHCES TY PNEU PRODAT ????
JAK JSEM TI RIKALA - JSI BLAZEN !!! A JELIKOZ NEMAS SPORT.PODVOZEK TAK PROFIL 45 TI NEBUDE VADIT. A CO TAM DAS ? 50 ENBO 55 ? PROMIN ALE TO JE PRD ROZDIL A PAK TAKY NA TAKOVY KOLA NEJAKE "TRAKTROR.GUMY" JE SKODA :twisted:
HELE ROZMYSLI SI TO JESTE.... kor za tu cenu co jsi to komplet vydrazil je libovy !!!

btw: i tak vypadaj uz dost vysoke... :D :wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Chci tam 195/50 R15 nebo 185/55 R15 (ktere mam na fiatackych ALUckach). Duvod je prosty: odchylka od tovarniho doporuceni, ktera je dost velka: 4.8% = 5km/h pri 100km/h viz. http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
To je ten duvod. Navic se 185 jsem byl spokojeny, 195 mi zase zvysi akorat valivy odpor a tim i spotrebu a na kocicich hlavach to bude jeste vice praskat...jo, jezdit s autem nekde po normalnim meste a normalnich silnicich, proc ne, ale Praha je tak trochu neco jineho.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Su krasne 8) 8) 8)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

2Majki: jeeee jeeee , ty to vsechno moc resiiiiis :lol: :twisted:
ale navic ty kola jsou 6J ze ? - sirka. tak 185 asi budou lepsi.
no a kdyz uz je mas.... kdybys potreboval pomoct s prodejem tech gum tak pisni na icq. je to docela zadany rozmer-nizkoprofil no 8)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Marčelino
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 15 led 2006, 14:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marčelino »

Kolik by si za ně chtěl??
1.2 16V HLX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

1500,-/kus?
Pokud je chces nejak lip nafotit, staci rict presne, jak a nafotim a poslu treba link na plnohodnotne foto (4MB).
Vzorek je 8mm.
Na vikend jsem ale mimo Prahu, takze az v pondeli kdyztak..
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Zamčeno

Zpět na „Punto - naše Punta“