manuál

Moderátor: peta.smolik

Robin
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 21 kvě 2006, 23:29
Bydliště: Jedovnice
Kontaktovat uživatele:

manuál

Příspěvek od Robin »

Nebyl by někdo tak hodnej a nenaskenoval by mě manuál na Fiat Seicento v češtině. :oops:
Reklama
 

velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

Příspěvek od velechovský václav »

Asi nebude nikdo tak hodnej.
Bohužel jsou majitelům vozidel data jež se mohly použít nepřístupné.
K dostání v autorizovaných servisech.!!!!!!!!
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

co je míněno Manuálem? Jestli tedy ta knížka s návodem k použití co se koupí s novým autem, tak ta je majitelům přístupná. Nic dalšího tedy zřejmě není. Ještě katalog E per - viz diskuze.
Pak už nezbývá nic než průmyslová špionáž.
Robin
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 21 kvě 2006, 23:29
Bydliště: Jedovnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robin »

Myslím tím tu knížku s návodem k použití co se koupí s novým autem. Já ji mám, ale bohužel ve francouzštině.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

A pro jaký typ a r.v. to má být? Nicméně takový manuál stejně odkazuje s každou stupidností vyhledat značkový servis!
Robin
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 21 kvě 2006, 23:29
Bydliště: Jedovnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robin »

Je pro Fiat Seicento 0,9 SX r.v.1998.
velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

Příspěvek od velechovský václav »

V knihkupectvích lze zakoupit So wirds gemacht H.R.ETZOLD Fiat Seicento ab3/98,Cinnquecento von 2/93 bis 3/98.
Bohužel je to debilní kniha , s návody např. Gummimanschetten der Gelenkwellen prufen - podívejte se na ně zda nejsou porušeny.
Nastává zřejmě doba , dej si auto do servisu a přejímací servisní technik nám decentné vysvětlí, že pokud nám se zdá, že by bylo zapotřebí vyměnit svíčky, on je názoru vyměnit motor.
V rámci demokracie si můžeme vyzkoušet několik servisů, abychom se dopátrali nejlevnějších služeb, osobního přístupu jednání a technického vysvětlení .
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

tak tohle auto s knížkou nemám, ale když není něco jasného, tak se zeptej tady na diskuzi. A nebo např. na Seznamu.cz je slovník.
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od radek.s »

velechovský václav píše:V knihkupectvích lze zakoupit So wirds gemacht H.R.ETZOLD Fiat Seicento ab3/98,Cinnquecento von 2/93 bis 3/98.
Bohužel je to debilní kniha , s návody např. Gummimanschetten der Gelenkwellen prufen - podívejte se na ně zda nejsou porušeny.
Nastává zřejmě doba , dej si auto do servisu a přejímací servisní technik nám decentné vysvětlí, že pokud nám se zdá, že by bylo zapotřebí vyměnit svíčky, on je názoru vyměnit motor.
V rámci demokracie si můžeme vyzkoušet několik servisů, abychom se dopátrali nejlevnějších služeb, osobního přístupu jednání a technického vysvětlení .
Tak tuhle knížku mám už nějaký rok taky doma. Bohužel jsem se taky napálil, protože je tam napsáno Seicento od 3/98, ale zapoměli tam napsat že jen do 9/2000. :( Kniha totiž neobsahuje novější model 1,1MPI kde byly provedeny podstatné změny na motoru a dalších částech vozidla. Servisní intervaly, svíčky, řídící jednotka atd. jsou jiné. Objednával jsem to přes internet a nebylo možné ověřit co kniha (ne)obsahuje. Tak mě knížka poslužila akorát jako návod jak se něco odmontuje například kde jsou schované šroubky nebo příchytky. Jo a je to v němčině, ale to jsem vědel.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
estepik
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2008, 12:45

Příspěvek od estepik »

mel bych jednu malou prosbu. taky bych potreboval navod k pouziti k seicu,tak jestli byste mi ho nekdo naskenoval a poslal na meil. mam 1.1/1999.
velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

Příspěvek od velechovský václav »

Návod k použití dodaný s autem obsahuje bohužel většinou odkaz "obraťte se na nejbližší autorizovaný servis.
Např. pro výměnu stírací gumičky stírače zadního okna se dozvíte :
"sundejte krytku šroubu stírače, stěrač odmontujte a namontujte nový".
Přičemž ona stírací gumička se dá zcela lehce vytáhnout a nasunout nová.
To co bychom v naší amatérské péči o auto potřebovali zřejmě není k dispozici a asi nebude.
estepik
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2008, 12:45

Příspěvek od estepik »

takovy veci jako vymena gumicky sterace apd jsou v pohode. ja bych chtel vedet kde co je a tak... koupil sem seicento bez navodu
Uživatelský avatar
Noinu27
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 28 led 2008, 12:44
Bydliště: Slovensko-vychod
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Noinu27 »

Chalani skusim nieco pohladat na nete, ak by sa podarilo dodam vam tu E-knihu
[b]Fiat Punto ACT 1,2 RED DEVIL 2010[/b]
velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

Příspěvek od velechovský václav »

Pokud něco najdeš bude to pouze k dobru věci.
Mě přímo rozčiluje, že některé součástky např. snímač otáček pro rychloměr , měl by podle mého názoru být na rychlostní skříni, nemohu nalézt.
Uživatelský avatar
*Ice-T*
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 22 zář 2008, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od *Ice-T* »

Návod k Seicentu 0.9 celý v slovenskom jazyku a formáte PDF môžte stiahnuť tu :!: :!: :!: 8)
Odpovědět

Zpět na „Seicento“