nefungují ostřikovače.

Moderátor: peta.smolik

hrosak
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 12 srp 2006, 13:24
Bydliště: Zábřeh

nefungují ostřikovače.

Příspěvek od hrosak »

Koupil jsem Palio 1,2 75 r.v. 1999 a nefungují mi ostřikovače skel. Po spuštění pohasne světlo ale nic se neděje. jen vepředu v motorovém prostoru cosi začne cvakat a tím to hasne. Poraďte co by to mohlo být. Do demontáže nádržky s motorkem se mi moc nechce. Dík
Palio 1,2
Reklama
 

JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Mám podobnej problém s Punťou. Taky stejný symptomy. Nemáš ucpanou hadičku? Nebo spatná čerpadýlko? Ať vim na co se mám kouknout jako první :D
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

To je jednouduchy vem vicko od PETky hrebickem nebo kruzitkem do nej utvor par direk(dle toho jak chces aby ti ostrikovalo)..doporucuju 4-6 direk :wink:...vezmi PETku (podle toho jak chces mit velkou nadrzku ostrikovacu)..ja mam 1l :P ....napln letni nebo zimni smesi do ostrikovacu uzavri zbastlenym vickem a dej do drzaku napoju na palubnni desce..a az budes mit spinavy sklo jen stahni okno a postrikej si sklo...funguje to spolehlive :lol: :lol: :lol: ...pro slabsi jedince:na flasku napiste neco co vam pripomene ze v tom neni citronada :wink: .....hodne stesti :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

:D :D :D Zkusim, moc dík za radu:D Tak mě napadlo, co kdybych to sklo celý vyndal, aby se mi nešpinilo a tím pádem nepotřebuju ani ostřikovače, ani stěrače :)
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

když mi synáček otočil auto, používané do lesa, na střechu,taky sem sklízel seno bez předního skla . má to ale své nevýhody,např je potřeba nezapínat stěrače-nafackováno jsem dostal v dětském věku a sotva sem uhnul,už sem si odvykl uhýbat.hmyz je taky sviňa a na louce se dá kličkovat mezi hovady,ale na silnicích sou hovada v autech a mezi nima se kličkuje blbě.
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Tak ty mouchy se dají řešit těma brejlema na motorku (antireflex, dvouplášťovka :D ), facky vyřeší helma a hovada na silnici brokovnice:)
Tisíce děkovných dopisů :D
criters
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 10 zář 2007, 08:59
Bydliště: Heřmánkovice

Příspěvek od criters »

Nechtěl bych chytračit ale nemohla by to dělat třeba spálená pojistka?
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......loooool tak tys to zazdil:D:D:D
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Kdyby to bylo pojistkou, tak by mu to nedělalo to, co popisuje v prvním příspěvku:)
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Tak trochu vážně -pohasnutí světel -do motorku asi jde proud , ale neroztočí se a bere rozběhový proud a hrozí spálení.Nedá se nic dělat a asi bude potřeba ho vymontovat,rozhýbat nebo vyměnit.
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

ten motorek bude někde zkratlej, nebo to tomu aspoň nasvědčuje, páč tam protýká dost velkej proud, když ti pohasínaj světla. Ale otázka je, proč ti neshoří pojistka? Ledaže by ji nějakej expert před tebou přemostil drátem... Každopádně bych ten motorek rozdělal, vyčistil, zkusil jenom tak na baterce a viděl bych:)
martinCZ
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 zář 2007, 17:50

Příspěvek od martinCZ »

Tenhle problem jsem po koupi Palia taky resil. Pred tim nez sahnes na moturek, zkontroluj si jestli ti tece voda z ty hodicky do ostrikovacu. Mel jsem ucpanou tu rozdvojku na hadicce pod kapotou. Stacilo protlacit a uz to bezproblemu funguje.
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od horstfuchs »

Taky mi přestali fungovat ostřikovače, ale až potom,co mi v nádržce zůstal zbytek letní kapaliny a dolil jsem tam novou nemrznoucí. Když zapnu páčku ostřikovačů, tak neslyším žádné zvuky od motorku,ani nic podobného. Jo a pojistka je o.k. Nevíte co s tím?
Uživatelský avatar
martello
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 30 dub 2006, 08:02
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od martello »

A nezamrzla ta letní voda v motůrku a v hadičkách.
FIAT Palio 1.2 75Hp
Made in Brasil
horstfuchs
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2006, 19:23
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od horstfuchs »

To asi ano, ale právě neslyším žádný zvuk od motorku.Tak nevím jestli jsem ho neodrovnal.
Odpovědět

Zpět na „Palio“