Drnčení předních oken o dveře

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Jape
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 říj 2007, 13:52
Bydliště: Praha

Drnčení předních oken o dveře

Příspěvek od Jape »

Když mám otevřená přední okna a jedu přes nějaké nerovnosti (po české silnici :) ) tak mi okna jakoby drnčí o plechy dvěří. V servisu jsem si to chtěl nechat opravit a vždy když jsem tam byl na garanční prohlídce tak jsem jim o tom říkal a nikdy to nevyřešili (vždy mi tvrdili že nic neslyší a jestli nemám něco ve dveřích, atd.). Nakonec jsem je fakt přesvědčil, že nejsem úplná lama a že fakt nedrnčí plechovka ve dveřích, ale ukecal mě tak, že mi to zkrátka zase neopravil. Že by na tom ztrávil min. hodinu a že ty dveře je problém rozebrat .... .
Chtěl bych se tedy zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s rozebíráním předních dveří u Stilo MW 1.6 Active (př. okna v el.) a na co si dát pozor, případně jaký klíč na ty dveře koupit (jestli se tedy ty klíče nějak jmenují)
Díky
1.6 MW 04 Active
Reklama
 

radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od radek.s »

Jak rozebrat dveře neporadím, ale prosím o informaci o jaký servis se jednalo abych věděl, kam nemám jezdit. Tyhle opravy rozmluvou a ty kecy, že je problém rozebrat dveře to mám fakt rád. Chápu, že to může být trochu pracnější, ale od toho je servis a ne že si to budeme nakonec opravovat doma sami. Díly za odpověď. Radek.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

To okno ti musi potom buchat aj vtedy, ked zavries dvere s otvorenym oknom...
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Cau dvere se rozeberou asi za 5 minut jde to v pohode

Mne to taky klepe jak mam otevrene okno ale jenom v nekte fazi otevreni . podle mne to bude bovden od stahovani okna je uvnitr a muze klepat o sklo ................ 8)
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

me to dela u offroada dyz je okno stazeny az dlu tak klepe ale staci ho jen pritahnout klickou kousek vys aby jakoby viselo a pak mi neklepe zkus to.... :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Jape
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 říj 2007, 13:52
Bydliště: Praha

Drnčení předních oken

Příspěvek od Jape »

to redek.s -> Jde o servis v Kozojedech kam jezdím už s druhým fiatem a nechtěl bych vytvořit špatné mínění o něm. Spíš mi to vymlouvali abych netrval na opravě, protože by mě to stálo moc peněz - neúměrně k užitku :) . Jinak je stále považuji za seriózní a i nadále si myslím, že se mi vyplatí jet těch 40km z Prahy kvůli levnějším hodinovým sazbám a proto, že když mi řeknou co je třeba udělat a kolik mě to bude stát, tak to udělají a pak mě to tolik stojí. Jedná se o můj názor :) .

Arrow79 -> Bouchá to i když s otevřeným oknem zavřu dveře :(

kecka -> Jen co seženu ten zatracený atypický klíč (ani hvězdička ani křížák) tak se do toho pustím.
1.6 MW 04 Active
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Drnčení předních oken

Příspěvek od kecka »

Jape píše:to redek.s -> Jde o servis v Kozojedech kam jezdím už s druhým fiatem a nechtěl bych vytvořit špatné mínění o něm. Spíš mi to vymlouvali abych netrval na opravě, protože by mě to stálo moc peněz - neúměrně k užitku :) . Jinak je stále považuji za seriózní a i nadále si myslím, že se mi vyplatí jet těch 40km z Prahy kvůli levnějším hodinovým sazbám a proto, že když mi řeknou co je třeba udělat a kolik mě to bude stát, tak to udělají a pak mě to tolik stojí. Jedná se o můj názor :) .

Arrow79 -> Bouchá to i když s otevřeným oknem zavřu dveře :(

kecka -> Jen co seženu ten zatracený atypický klíč (ani hvězdička ani křížák) tak se do toho pustím.
Jak sundas tapicirung ( tech 5 minut) tak te jeste ceka sundat takovy plech ( vypln dveri ) a to bude asi horsi .... bude to asi prilepene nejakym tmelem kvuli vibracim ..... , ale uviids .-)
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Jape mne pocas jazdy okno nehrkoce, ale ked zavriem dvere s otvorenym oknom, tak je to rana ako svina.. na vine je podla mna voditko okna, a tesnenie okolo okna. Viac som sa este tomu nevenoval, ale budem este rozoberat dvere, tak to pozriem.
Punto MK2 1.2 8V ELX
vladac1
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2007, 13:06

Re: Drnčení předních oken

Příspěvek od vladac1 »

KAŽDOPÁDNĚ BYCH SE POOHLÍDNUL PO JINÉM FIAT SERVISU.PAN KOHOUT JE AROGANTNÍ BLBEC KTEREJ MÁ KOLEM SEBE MECHANIKY KTERÝCH SE NA VŠECHNO PTÁ!TO MĚ TEDY DOST ZASKOČILO NECHÁPU TO KDYŽ SE POVAŽUJE ZA ODBORNÍKA.MÁM S TÍMTO SERVISEM VELMI ŠPATNOU ZKUŠENOST BYT JEN JEDNU PŘESTO MĚ STÁLA TOLIK NERVŮ,ŽE BYCH TO NIKOMU NEPŘÁL.DĚLÁ OSTUDU TÉTO ZNAČCE,MOŽNA BY SI PÁNOVÉ Z FIATU MĚLI VÍCE PROKLEPÁVAT KOMU UDÍLEJÍ LICENCE! :evil: RÁD BYCH VÁM DOPORUČIL NĚJAKÝ JINÝ SERVIS ALE BOUŽEL ZATÍM JSEM NA STOPRO ŽÁDNÝ NEOBJEVIL :cry: KAŽDOPÁDNĚ NEDĚLAJ ŠPATNĚ V KŘENICÍCH PÁNOVÉ ROKOŠTA JANOUŠEK
Odpovědět

Zpět na „Stilo“