jeste jednou CNG

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

jeste jednou CNG

Příspěvek od Dodo-multipla »

nedavno jsem byl tankovat CNG v hradci kralove, je to jedna z tech cerpacek na kartu, takze kdyz nikoho nesezenete, nemate sanci bez karty natankovat
bylo mi sdeleno, ze se pry stanice propojili mezi sebou, takze na kartu, kterou mi vydali v hradci si uz mohu natankovat i v jinych mestech, kde je cerpacka pod zastitou RWE

na strankach CNG jsem tuto informaci nenasel, takze to na 100% potvrdit nemohu, jestli uz to funguje
Reklama
 

Bušoun
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 05 kvě 2006, 08:04

Příspěvek od Bušoun »

Já jsem si pořizoval tankkartu od Pražské plynárenské tenhle měsíc, a bylo mi řečeno, že to bude fungovat na všech pumpách RWE. Na konci měsíce pak přijde faktura s rozpisem, kolik a za jakou cenu se kde tankovalo. Ale zatím jsem tankoval jen v Praze, jinam jsem se nadostal, tak to nemám vyzkoušené. Jinak to vystavení karty je bezplatné, a šlo to poměrně hladce.
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

Bušoun píše:Já jsem si pořizoval tankkartu od Pražské plynárenské tenhle měsíc, a bylo mi řečeno, že to bude fungovat na všech pumpách RWE. Na konci měsíce pak přijde faktura s rozpisem, kolik a za jakou cenu se kde tankovalo. Ale zatím jsem tankoval jen v Praze, jinam jsem se nadostal, tak to nemám vyzkoušené. Jinak to vystavení karty je bezplatné, a šlo to poměrně hladce.
to je prave ta novinka, drive by Ti platila jen v Praze
tak to uz asi plati, kdyz to rikaji pri predavani karty
jeste to otestovat :D
PF
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 07 úno 2007, 13:34

Příspěvek od PF »

České Budějovice a Plzeň určitě fungujou, vyzkoušeno.
Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Mišan »

S Kartami tak napůl pravda. Mluvil jsem minulý týden s p. Králem, který má na starosti čerpačku v H.K. a ten říkal, že na jednu kartu fungují zatím východočeské, pražské a jihočeské čerpačky (samozřejmě RWE). Pokud jde o Hradec, nemáte-li kartu, zavolejte p. Královi (tel 721868133). Je velmi ochotný a pokud bude moct, zajede tam a dá vám to za hotovku.
Multipla Bipower 1,6 /2000
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

Mišan píše:S Kartami tak napůl pravda. Mluvil jsem minulý týden s p. Králem, který má na starosti čerpačku v H.K. a ten říkal, že na jednu kartu fungují zatím východočeské, pražské a jihočeské čerpačky (samozřejmě RWE). Pokud jde o Hradec, nemáte-li kartu, zavolejte p. Královi (tel 721868133). Je velmi ochotný a pokud bude moct, zajede tam a dá vám to za hotovku.
kartu mam, jen si tady overuji informaci, ze by mela platit u vice cerpacek nez jen v HK
Bušoun
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 05 kvě 2006, 08:04

Příspěvek od Bušoun »

Tak jsem tankoval tento týden v Brně, a pražská karta tam funguje taky. Akorát místní stojan je poněkud něco jiného než s čím jsem se doposud setkal, a natankování cca 24 kg plynu trvalo hroznou dobu. Ale zaplať Bohu za to, že tam je a fungoval.
Bušoun
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

Fungují i Karlovy Vary , vyzkoušeno osobně minulý týden. Jana
mr.multipla
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 09 kvě 2008, 21:41

Příspěvek od mr.multipla »

jana píše:Fungují i Karlovy Vary , vyzkoušeno osobně minulý týden. Jana
Fungují veškeré plničky napojené na centrální registr zákaznických karet. Mám vyzkoušeno: Plzeň, Karlovy Vary, Praha, České Budějovice, Brno, Mladá boleslav
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“